GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porada w sprawie kupna Xbox360

24.06.2009
18:10
smile
[1]

matik51 [ Konsul ]

Porada w sprawie kupna Xbox360

Jaki jest najtańszy nowy Xbox 360 -- jaka jest cena?(szukalem na necie i ciezko stwierdzic)
czym sie roznia xbox arcade elite itd. od siebie
jaki warto najlepiej kupic
Dzieki za pomoc pozdr

24.06.2009
18:14
[2]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Najtańszy jest Arcade, z tym, że nie posiada on dysku. Jest on bardzo przydatny. Nie mówiąc już o ściąganiu gier Arcade z Live itp. Możesz wrzucać gierki na dysk, oszczędzając napęd i znacznie wyciszyć konsolę. Dlatego najlepiej wziąć Premium.

24.06.2009
18:22
smile
[3]

matik51 [ Konsul ]

kurde ja zupelny laik w tych konsolach...czyli dysk co mi daje...instalowac moge na nim gry i dzieki temu nie uzywac plyty?

24.06.2009
18:29
smile
[4]

Konradfus [ Konsul ]

Znaczy to, że konsola jest przerabiana by "czytała" pirackie gry

24.06.2009
18:30
[5]

davkens [ Feel The Pain! ]

Widze ze co chwile kazdy pyta o te ixtreme...xP to jest coś co pomaga ci odpalic kopie zapasowe no nazwyajmy to po imieniu...Piraty na swoim xboxie ;P Czyli jak na allegro pisze ze konsola to ma to sobie mozesz odpalic pirata.No a Arcade jest dobre i tanie...Ja tam napędu i tak nie oszczędzam i nie narzekam choc mam HDD 120 Gb.

24.06.2009
18:31
[6]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Flash iXtreme 1.6 to przeróbka konsoli umożliwiająca grę na piratach.
Kupując Arcade, wcześniej czy później będziesz chciał dokupić dysk, gwarantuję.
Bo z grą w napędzie Xbox chodzi dosyć głośno. Ogólnie przydaje się on do gry online.

instalowac moge na nim gry i dzieki temu nie uzywac plyty?
Płyta musi być w napędzie, ale gra wczytuje się z dysku.

04.08.2009
16:25
smile
[7]

CESAR VIALPANDO [ Centurion ]

czyli jak kupie arkejda to moge dokupic do niego dysk czy nie ma on przyczepki do ktorej mozna przyczepic dysk ??? tez sie zastanawiam nad kupnem ale ciagle neci mnie brak kasy a dopiero za 2,5 miesiaca bede mial 150 zl no to dno

04.08.2009
16:30
smile
[8]

*Kiler* [ Chor��y ]

Polecam Xboxa360 Z dyskiem Twardym w Medi Markt [Nie Dla Idiotów] Można nabyć Już za 1299zł +2 Gry


Porada w sprawie kupna Xbox360 - *Kiler*
04.08.2009
16:31
[9]

szymonmac [ Legend ]

kiler---> Co to zdjęcie ma wspólnego z konsolą?

04.08.2009
17:36
smile
[10]

Retox128 [ Konsul ]

czyli jak kupie arkejda to moge dokupic do niego dysk
Za 2x tyle co Arcade jest warty.

04.08.2009
17:41
smile
[11]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Dokładnie. Lepiej jest dorzucić te 200zł i mieć:

Kabel ethernet
Chromowaną tackę
Dysk 60GB
Headset
Kabel Component

niż potem kupować to wszystko oddzielnie(w cenie używanego Xboxa)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.