Coca-Cola14 [ Centurion ]
Spolszczenie
Gdzie mogę pobrać spolszczenie do tibi?
wojak5 [ Underboss ]
nie ma
Coca-Cola14 [ Centurion ]
Podobno jest bo niektórzy mają tibie po polsku
al asaid [ Konsul ]
wojak5 [ Underboss ]
to jest chyba gra po polsku
Coca-Cola14 [ Centurion ]
Nie nie jest po polsku...jeszcze raz proszę o link do spolszczenia
WheZY [ The Joker ]
google.pl - świeeeeetna strona!
Pomogę Ci torche, prosze:

playbeck [ Junior ]
na stronie menele tv