GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Symulator społeczeństwa, Rozbudowana gra w przeglądarce

22.06.2009
00:59
smile
[1]

milkymenel [ Junior ]

Symulator społeczeństwa, Rozbudowana gra w przeglądarce

Witam,

Chciałbym wam zaproponować naprawdę fajną grę w przeglądarce. Erepublik to symulator życia społecznego, w którym urzeczywistnia się kilka aspektów życia. Możesz być pracownikiem, przedsiębiorca, działać politycznie i walczyć jako żołnierz. Masz aspiracje dziennikarskie ?? W eRepublik możesz założyć własną gazetę i rozwijać swoje zainteresowania.
To bardzo rozbudowana gra, początkowo (pierwsze 5 dni) troche schematyczna, ale z biegiem czasu pojawiają się nowe możliwości i wyzwania. Co wazne nie potrzeba wiele czasu do aktywnej gry (podstawowe czynności jak praca czy trening zajmują dosłownie kilka minut dziennie).

Gra geograficznie odwzorowuje świat - daje możliwość zamieszkania w kilkudziesieciu krajach (oczywiście zapraszamy do ePolski :) ) Polityka czy siłowe rozwiązywanie konfliktów poprzez wojny to codzienność.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do rejestracji, najlepiej wyslij mi maila a ja odeśle Ci zaproszenie do gry !!! pisz na adres [email protected]
Po wysłaniu maila napisz o tym w wątku, abym wysłal zaproszenie jak najszybciej :)

Wejdz też na Polskie forum i zapoznaj sie z tutorialem


Polecam

27.07.2009
16:56
[2]

Godfex [ Legionista ]

Taka v-społeczność jak setki w bezmiarze Internetu. Kto chce w takie się coś zaangażować (celowo pomijam słowo "grać"), to niech wpisze w google "mikronacja".

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.