GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polska Was potrzebuje w wojnie Niemcami i nie tylko.

21.06.2009
17:28
smile
[1]

madstorm [ Junior ]

Polska Was potrzebuje w wojnie Niemcami i nie tylko.

Witajcie drodzy Rodacy!

Polska Was potrzebuje!!! Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy zaistnieć na międzynarodowej arenie. Chciałbym Wam przedstawić przeglądarkową grę MMO, inną niż poprzednie: Erepublik - The New World.

Zapewnie żaden z grupki twórców (hiszpańscy i rumuństy studenci) nie przypuszczał że ich projekt odniesie taki sukces. Obecnie gra liczy ponad 130000 graczy, a liczba ta wzrasta codziennie m.in. po tego typu obwieszczeniach...dlaczego? Ponieważ gra przyciąga do siebie zgoła odmiennym i jednocześnie realnym wizerunkiem, nie spotykanym dotąd w tego typu projektach (jak Red Dragon, Travian, czy Plemiona).

Moje podejście było podobne jak wielu grających w ww. tyuły. Ale spotkała mnie miła niespodzianka. Natknąłem się na zaangażowanie większe niż gdzie indziej, na patriotyzm, o którym zapewne wielu z nas nie zaprząta sobie głowy oraz na to że gra tak na prawdę nie pochłania wiele czasu. Jest to niewątpliwie wielką jej zaletą. Wystarczy około 15 minut dziennie, by nasza postać się rozwijała. Oczywistym jest, że wraz z rozwojem postaci zakres naszych obowiązków się zwiększa trzeba będzie spędzić nieco więcej. Nie musimy się też martwić, że wróg najedzie nasz kraj o 02:00 w nocy, a rano gdy wstaniemy i włączymy grę cały nasz dorobek będzie już w jego rękach, a gospodarstwo będzie stało w płomieniach.

Nikt nikogo na siłe nie będzie przekonywał Gra jest jednak jedyna w swoim rodzaju i warto chocby zobaczyć jak to wygląda. Co prawda początek może wydać się nudny, bo wcielamy się w szarego obywatela danego państwa. Pracujemy, ćwiczymy siłę w wojsku, jemy oraz dowiadujemy sie o obecnej sytuacji politycznej z prasy polskiej i zagranicznej. Jednakże z biegiem czasu robi się coraz ciekawiej. Poznajemy nowych ludzi, nowe sposoby na lepszy rozwój postaci. Z każdym dniem otwierają się przed nami nowe możliwości tj. możliwość migracji po Nowym Świecie, udział w bitwach toczonych przez nasz kraj, czy startowanie w wyborach prezydenckich.

Poniżej podaje kilka linków dla zainteresowanych tym skromnym opisem. Zanim jednak utworzycie konto
, chciałbym żebyście wiedzieli że każda eZłotówka dla naszego państwa jest ważna do tego aby przeciwstawić się siłom wroga. Możecie wesprzeć ePolskę nie tylko poprzez swoje aktywne uczestnictwo, ale również zakładając konto poprzez e-mail zapraszający. Ta opcja generuje wirtualną dotację, która zostanie przeznaczona na pomoc dla naszego państwa i nowych jego mieszkańców. Jak tego dokonać? Wyślijcie swoj adres mailowy, którego będzięcie chcieli użyć do rejestracji pod ten adres:

[email protected]


Otrzymacie maila zwrotnego, z którego będziecie mogli się zarejestrować. Zaznaczam, że nie da się tego procesu zautomatyzować, więc mail zwrotny może nadejść do kilku godzin po wysłaniu prośby o zaproszenie. Mam nadzieje że nie stanowi to na tyle dużego problemu, żeby rezygnować z tej opcji. Bądźcie cierpliwi :)

UWAGA!
Przy zakładaniu konta wybierajcie region który posiada szpital o jak najwyższej jakości
(Q5 - 5 gwiazdkowy). Pozwoli to Wam na bezpośrednie branie udziału w walce po osiągnięciu 5 levelu. W przypadku Polski szpital taki jest w regioniach: Grat Poland i Mazovia. Sam popełniłem ten błąd i bezmyslnie posugerowałem się swoim miejscem pochodzenia Pomerania Jeżeli jednak nie doczytałeś i źle wybrałeś, napisz na forum o przesłanie biletu, na pewno otrzymasz pomoc.

Pozdrawiam serdeczeni przyszłych eRodaków.

J.S.

obiecane użyteczne linki:
======================================================== ====================

wciąż raczkujący poradnik początkującego:

Fundacja Pomocy Początkującym - zgłoś się a dostaniesz dodatkową dotację od państwa:


Kolejna pomoc tym razem w postaci darmowego chleba:


O tym jak walczyć:
cze-le-walcz--833025/1/20


======================================================== ====================

Link do gry:


Polskie Centrum Erepublik:


Polska strona WIKI:
e/Polski

IRC:
erepublik.pl Quakenet.org

22.06.2009
22:14
[2]

madstorm [ Junior ]

podbijam Panowie i Panie...gdzie jesteście? :)

Jesteśmy otoczeni wrogami, potrzebujemy Was żeby walczyć o naszą niepodległość!!

Zapraszam

22.06.2009
22:19
smile
[3]

Caine [ Legend ]

...na początek przestań kupować gazety od Axel Springer i Bauer Media

23.06.2009
09:10
[4]

madstorm [ Junior ]

Nie kupuje żadnych gazet :)

28.06.2009
09:11
[5]

madstorm [ Junior ]

Już prawie wszystkie regiony w ePolsce maja szpitale Q5!!! :)

04.08.2009
15:46
[6]

madstorm [ Junior ]

Nie wysyalajcie juz nic pod podany wczesniej e-mail...wystarczy kliknac na ten link :)



pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.