GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cabal - problem

20.06.2009
11:23
smile
[1]

caniks [ Pretorianin ]

Cabal - problem

A więc tak dość dawno nie logowałem się an stronce Cabala... dzisiaj się zalogowałem i nie mogę się dostać do konta ponieważ wyświetla mi się żebym ustawił nowe hasło ponieważ to jest już stare... więc wpisuje wszystko i obojętnie jakiej kombinacji nie wpisze cały czas wyświetla się ze nowe hasło jest za słabe... wiecie o co może chodzić ?

za odpowiedź z góry dzięki :)

20.06.2009
14:20
[2]

caniks [ Pretorianin ]

up

28.06.2009
21:30
smile
[3]

Vergil1 [ Chor��y ]

yo mam ten sam problem ale przenioslem sie na elitecabal.com zagraj se :) exp x100 i x300 :P

03.07.2009
11:00
[4]

WheZY [ The Joker ]

caniks spróbuj może dać że "zapomniałeś hasła" i poczekać na meila, a co do private serva, polecam ale nie na długi czas, szybko dobiłem prawie że wszystkimi postaciami do 200lv i mi się znudziło, i jak pograsz na private z większym exp'em, gorzej będzie wrócić do normalngo, więc jeżeli Cabal Ci się podoba - nie graj na privatach!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.