
caniks [ Pretorianin ]
Cabal - problem
A więc tak dość dawno nie logowałem się an stronce Cabala... dzisiaj się zalogowałem i nie mogę się dostać do konta ponieważ wyświetla mi się żebym ustawił nowe hasło ponieważ to jest już stare... więc wpisuje wszystko i obojętnie jakiej kombinacji nie wpisze cały czas wyświetla się ze nowe hasło jest za słabe... wiecie o co może chodzić ?
za odpowiedź z góry dzięki :)
caniks [ Pretorianin ]
up

Vergil1 [ Chor��y ]
yo mam ten sam problem ale przenioslem sie na elitecabal.com zagraj se :) exp x100 i x300 :P
WheZY [ The Joker ]
caniks spróbuj może dać że "zapomniałeś hasła" i poczekać na meila, a co do private serva, polecam ale nie na długi czas, szybko dobiłem prawie że wszystkimi postaciami do 200lv i mi się znudziło, i jak pograsz na private z większym exp'em, gorzej będzie wrócić do normalngo, więc jeżeli Cabal Ci się podoba - nie graj na privatach!