davhend [ Trophy Hunter ]
Mój 7000 post. ;))
Witam. ;))
To jest właśnie mój siedmiotysięczny post. Osiągnięcie tego wyczynu zajęło mi niemalże 6 lat (bez bodajże 4 miesięcy). Założyłem tutaj konto we wrześniu 2003 roku, gdy miałem 16 lat i nie mogłem żyć bez komputera, gdy zacząłem technikum, gdy dziewczyny były dla mnie zbędne, gdy GOL był malutką firmą, gdy FRONTLINE miało 200 części, gdy świat nie znał jeszcze Micheala Scolfielda, gdy kość 500 ramu była szczytem technologii itd.
O GOLu dowiedziałem się dzięki koledze z bloku obok: "fajna stronka, jak masz jakiś problem z grą, to Ci tam pomogą". I w zasadzie tak się zaczęło, zaciąłem się w jakimś miejscu i pomoc uzyskałem dopiero tutaj. Wówczas mało było offtopu, kategorii również było o wiele mniej, przez te 6 lat wiele się zmieniło. GOL na pewno wyewoluował, ze stronki zrobił się potężny portal o tematyce gier komputerowych, zatrudniający wiele najemników, przyciągający wiele zwolenników wirtualnego naparzania w klawiaturę i nie tylko, bo jakiś czas temu Gry Online stały się multiplatformowe.
Dziwnie jest spojrzeć w przeszłość. Grę w reprezentacji polski w Call of Duty i zaliczanie każdej gry jaka wpadła w ręce zamieniłem na inne rozrywki, których wcześniej nie doświadczałem. Dzisiaj coraz rzadziej wpadam do świata gier, ale każdy chyba z tego wyrasta.
Użytkownicy, którzy szczególnie zapadli mi w pamięci:
peners - kolega i przyjaciel
CHESTER80 - 6 letnie wymienianie postów
Stranger - mój ulubiony redaktor
Soulcatcher - ikona tego forum
Mazio - intrygujące posty
Taikun - showmen
X-Cody - dziewczyna od Archiwum X
Mephistopheles - koleś o mocnych nerwach i miażdżącej wiedzy o horrorach
Tsunami - swego czasu wymienialiśmy się grami
matchaus (cała ekipa FRONTLINE ;)) - ekipa wyprzedzająca nas wszystkich życiowym doświadczeniem
PAW666THESATAN - koleś znający wszystkie tytuły gier.
Apocaliptiq - pomocny facet, pracowaliśmy nad projektem, niestety nie wyszło, dzięki jeszcze raz Apo :)
Wszystkich niestety nie wymienię, ale za to wszystkim dzięki za ten czas. Budujecie specyficzną społeczność naszego kraju, która żyje własnym zajebistym na swój sposób zyciem. Starych wyjadaczy pozdrawiam, a nowych witam i zachęcam do aktywnego udzielania się na forum.
P.S. Miał być zakładany na 10 tysięcy, ale obawiam się, że może mnie jakaś złapać w sieć, dla której będę musiał ciężko pracować i opiekować się nią, także lepiej dmuchać na zimne i podziękować póki można. ;)
wojak5 [ CR9 ]
nie masz 7000!

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
napisał postów: 6961

yo dawg [ 1979 ]
Nie pozdrowił starej gwardii wątku o sadze Baldur's Gate!

Sqater po Liftingu [ Generaďż˝ ]
ksywka: davhend
stopień na forum: [ Ghost of Sparta ]
komunikator: Gadu-Gadu: 3718323
napisał postów: 6962
średnio postów dziennie: 3,32
Data Rejestracji: 21 września 2003
ranking na forum: +62
Po pierwsze - Nie minęło 6 lat. Dopiero 5 i pół. Po drugie masz do 7 tys. posta jeszcze 38 postów.
tomazzi [ Flash YD ]
Nie wiem czy współczuć czy gratulować. 6 lat na forum

Storm® [ Hardstyle Lover ]
Aj tam, od razu musicie go smucić.
To naturalny efekt działania lusterka od autobusu.

leszo [ Legend ]
Nie masz 7k, "nie weszłeś" :P
A tak bardziej serio - pamietam Cie z rowiez moich początkow na GOLu, m.in. "Screeners" :)
Pozdrawiam !

xion [ Żołądkowa Gorzka ]
FAIL ;D

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Nie masz 7000 jeszcze postów.
ale gratuluję że tutaj tak długo wytrzymałeś.
gratulacje, bo wielu jak Mazio wysiadło.
Whatson [ Niepoprawny purysta ]
Ale żeś się rozpisał chłopie... Najśmieszniejsze jest to co koledzy wyżej napisali. Ale cóż, czekaj teraz do 10 000 i znowu zbudujesz mocno rozwiniętą wypowiedź, która oby nie spaliła na panewce :)

Vangray [ Hodor? Hodor! ]
To jest właśnie mój siedmiotysięczny post. vs napisał postów: 6962
To nawet nie jest "fail", to jest co najwyżej "file".
Tak nawiasem mówiąc - to ten as od lusterka?

fajny Książę [ Capo ]
Prawie robi wielką różnicę. ;-)

yo dawg [ 1979 ]
Tak, to ten co pocałował w uszko Solarisa.
mefsybil [ Legend ]
Gratuluję, davhend! :)
A najzabawniejsi są koledzy wyżej... No boki zrywać... :/
Mateos44 [ Pretorianin ]
nie weszłeś

malyb89 [ Spectre ]
ale obawiam się, że może mnie jakaś złapać w sieć, dla której będę musiał ciężko pracować i opiekować się nią
To kto będzie się opiekował Survival Horror? :( ;p
Swój chłop jesteś i dzięki za uwagi odnośnie recezji Second Sight :) Uwagi przydały się :) (jakby ktoś nie wiedział nasz dav jest współpracownikiem PSX Extreme :D).
Uda Ci sie do 10k :D
tosiek2142 [ Black Dog ]
O LOL
FAIL

Patryx0 [ Goalie 71 ]
Fail, ale gratuluje i tak dużego stażu ;D
Bobek09 [ Pretorianin ]
Ci co pisali wyżej "mądre" posty np. Storm - (nie) jesteście fajni.
Lol,facet chciałbyć miły i go zjechaliście. I tak długo wytrzymał,pisząc wiele postów i starając się pomóc wielu z wam ale mniejsza o to.
Ci co złośliwie napisali "Fail"- macie tak na drugie.
Pozdro. :)
dave_mgs [ Senator ]
Greetz. No i przypomniales mi o Taikunie. Teskno mi za jego popieprzonymi postami, naprawde. Chociaz pewno ma tu jeszcze z 15 kont, jakos nie widac jego obecnosci. A szkoda.
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Prawie jak 7k...

karolzzr [ Gunner ]
Mój 7000 post. ;))
napisał postów: 6962
Kozi89 [ Legend ]
Wczoraj napisałem post nr 10 000 i nie robię afery;P
luk11 [ Generaďż˝ ]
Musisz jeszcze troche pospamować :D

Beret z antenką [ Konsul ]
Co za koleś, cóż za wyczyn!
Nie weszedłeś ;p
OMG...
DeVitoo [ AWF Poznań ]
Super, kupie Ci za to czekolade. Czekam od razu na książkę o tym.

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Też mam ponad 6k... liczb logowań :P
6074

mirencjum [ operator kursora ]
Fajnie! Posty się zgadzają, bo przecież w ciągu tylu lat trochę zostało wykasowanych.
Belert [ Legend ]
ksywka: davhend
stopień na forum: [ Ghost of Sparta ]
komunikator: Gadu-Gadu: 3718323
napisał postów: 6962
średnio postów dziennie: 3,32
Data Rejestracji: 21 września 2003
ranking na forum: +62
Liczyc nie umiesz?

olivierpack [ Senator ]
To ja gratuluje, bo pamiętam te pierwsze:) Ale swoich też bym raczej wstydził się szukać:p

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]
moze mu posty wykasowali? :)
Pawlo94 [ Illusive Man ]
a to jest moj 447 post xD nie moglem sie powstrzymac do 7000 masz jeszcze pare tygodni bycia na forum chyba ze zaczniesz wszedzie spamowac to w ogole na tym koncie mozesz nie dobic tych 7000
wielebny wszystko mozliwe jak sie pisze byleby pisac to bardzo prawdopodobne

Halucyn89 [ Senator ]
Gratki za tyle postów. Bo to sztuka mieć tyle, bez bana, no i wielki level. Ale troszkę się pośpieszyłeś.

jx [ !? ]
Gratulacje

Mercury Meltdown [ Pretorianin ]
aha czyli od postu [1] straciłeś kilka postów bo masz obecnie 6962
a ja 300 nawet nie mam :P
[EDIT] 35 , 37 wtf? nie ma jeszcze 7000 postów
[EDIT2] [38] o nie GLOBTROTER POWRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już myśłałem , że ma bana :/
fifek9000 [ Samotny Bohater ]
gratuluje

globtroter [ Pretorianin ]
I tak Cie przegonie!

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
No to gratki :)
[36] No i co z tego, że nie ma pełnych 7000k?

Kreek [ Senator ]
fajniee:)
Damian1539 [ Legend ]
Co z tego że nie ma 7000 jeszcze? Może usunęli jakiś wątek i poszły jego wypowiedzi? I tak ma więcej niż Wy wszyscy razem wzięci.
Gratuluję.
davhend [ Trophy Hunter ]
Gratuluję spostrzegawczości, zawsze można liczyć na GOLowych krzykaczy. ;)
Sqater po Liftingu - Po pierwsze - Nie minęło 6 lat. Dopiero 5 i pół. Po drugie masz do 7 tys. posta jeszcze 38 postów. nie minęło 6 lat, napisałem o tym we wstępniaku. ;)
Nie wiedziałem swoją drogą, że jestem hardkorem jeszcze jest na topie, mnie już dawno "wyszło" bokiem naśladowanie tego kaskadera. :D
Myślę, że Ci co mieli, to zrozumieli przesłanie. Ci co nie mieli, nie zrozumieli i "nie weszli".
Tak wracając do tematu, to rzeczywiście parę moich postów zostało usuniętych. Ba. Myślę, że znalazłyby się nawet usunięte wątki.
malyby89 - no nie przesadzajmy. Raptem opublikowali to i owo i tyle. A co do wątku, to i tak tam prawie nikt nie zagląda... :(

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Zajebiście straszne. Kolesiowi brakuje tylko 38 postów, a wy z ryjem(vide [38]). Zazdrościcie mu i tyle.
Ja ci gratuluję stary, obyś dobił do 10k, i jeszcze dalej

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Gratuluję stażu i ilości postów :P

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Gratulacje

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Grę w reprezentacji polski w Call of Duty.
Co trzeba zrobic żeby się dostać? Dobrze grałeś? Byłes na jakimś turnieju?
Gratuluję. Prawie 6 lat i 7k postów. Gratulację.
hopkins [ Zaczarowany ]
To jest tylko forum panowie :)
Gratuluje i zycze kolejnych lat :)
DeVitoo [ AWF Poznań ]
davhend--- > Napisałeś posta tak jakby nie wiadomo na jak ważny temat odbywała się tu dyskusja. Trochę dystansu ludzie, trochę dystansu

BuBaZ [ szary user ]
Gratuluję, ilości postów, stażu i rankingu.
grubach [ .:zDolny Śląsk:. ]
Pozdrów mamę ode mnie :**
Raziel [ Action Boy ]
'Myślę, że Ci co mieli, to zrozumieli przesłanie. Ci co nie mieli, nie zrozumieli i "nie weszli". '
sprytna wymówka. Po prostu walnąłeś się o te 30 pare postów i teraz próbujesz się wykręcić:P

CFH [ On March The Saints ]
nie rozumiem calego tego szalensta z iloscia postow... czy to znaczy ze im wiecej postow tym lepiej?? chyba nie bardzo, bo wtedy to sami spamerzy byli by na szczycie rankingu... moim zdaniem od postow wazniejszy jest staz na forum (tzn ilosc lat czy miesiecy)
davhend [ Trophy Hunter ]
SzymX_09 - nie wiem na jakiej zasadzie teraz działa e-sport, "za moich czasów" trzeba było mieć dobrego skilla, znajomości, a propozycja sama przychodziła. Nie było turniejów międzynarodowych, na tej zasadzie, że się gdzieś jechało teamem i grało, ale byłem na trzech turniejach klanowych. Dwa razy PGA i raz w Warszawie. ;)
grubach - a Ty dziewczynę ;*
Raziel - taaak. :)
grubach [ .:zDolny Śląsk:. ]
dziękuję xD
davhend [ Trophy Hunter ]
grubach - niepotrzebnie. ;)
paściak [ carpe diem ]
A ja w wakacje wchodze na forum gdzies raz na 2 tygodnie... Jak sie zaczna studia bede musial duzo rzeczy nadrobic co tam ciekawego na forum ;)