GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedawanie kasy do gier MMO. Czy to jest legalne?

17.06.2009
12:06
[1]

Samurai at dojo [ Konsul ]

Sprzedawanie kasy do gier MMO. Czy to jest legalne?

J.w. Natknąłem się na tę aukcję:



Czy takie coś jest legalne (zgodne z regulaminem gry/prawem)?

17.06.2009
12:10
[2]

Czarosniq [ Chor��y ]

To na pewno nie jest zgodne z regulaminem gry, ale z prawem raczej tak, bo inaczej chyba allegro powinno usuwać tego typu aukcje.

17.06.2009
12:13
[3]

Sinic [ Senator ]

Do wszystkich gier MMO mozesz kupic walute czy itemki, postaci od innych graczy za prawdziwa kase. Nie jest to niezgodne z prawem karnym i nikt za to nie posadzi. Natomiast jest to niezgodne z regulaminem tych gier i w razie wpadki grozi banem. Innych kar nie ma i byc nie moze.

02.07.2009
16:58
[4]

WheZY [ The Joker ]

[2] i [3], w skrócie, prawnie - legalne, prawo gry - zabronione ; ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.