GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Top Gear najnowszy sezon

16.06.2009
14:11
[1]

taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]

Top Gear najnowszy sezon

Będzie leciał gdzieś w polskiej TV? Czy trzeba z neta brać?

16.06.2009
14:42
[2]

Mr_Baggins [ Legend ]

W końcu pewnie będzie leciał w TVN Turbo. Ale zanim się doczekasz...

16.06.2009
14:43
[3]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Też się nad tym zastanawiałem

ale skoro TVN Turbo ma takie opóźnienia ... chyba lepiej korzystac z netu

16.06.2009
14:44
[4]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Top Gear leci w telewizji BBC. Dokładnie kanał BBC Knowlegde. Wiem bo sam oglądam. Lecą powtórki starych serii i odcinki nowej.

16.06.2009
14:44
[5]

siwy346 [ addicted to music ]

W TVN Turbo raczej nie będzie(właściwe na pewno nie będzie), jak już to w BBC Knowledge, i najpierw musi to być sezon 12.
Seria 13 dopiero 21 czerwca.

16.06.2009
14:48
[6]

Volk [ Legend ]

Najlepiej sciagac z neta. Polecam strone

16.06.2009
15:15
smile
[7]

Mr_Baggins [ Legend ]

Na razie polecam to



Oto Clarksonowicz, Hammodow i Mayenko.

22.06.2009
14:19
smile
[8]

kurzew [ The Road Warrior ]

Ogladal juz ktos wczorajszy odcinek?

STIG zdejmuje kask i....

22.06.2009
14:23
smile
[9]

Coy2K [ Veteran ]

to Ferrari pozamiatało na torze :)
a to, ze Stig sie wreszcie ujawni bylo pewnym shockerem dla mnie :)

22.06.2009
14:24
[10]

siwy346 [ addicted to music ]

Rzeczywiście szok ale nie wiem czy to może być prawda.

22.06.2009
14:27
[11]

kurzew [ The Road Warrior ]

Internet huczy od spekulacji na temat Stiga po wczorajszym odcinku. Prawda czy moze zabieg BBC2.

22.06.2009
14:30
[12]

szymon_majewski [ Legend ]

kurzew ---> przeciez juz od dawna wiadomo kto jest Stigiem:

22.06.2009
14:56
[13]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Co do Stiga to pewnie chwyt marketingowy, wg. mnie wciela się w niego kilku kierowców

22.06.2009
14:59
[14]

vinni [ Visca El Barca ]

Ma ktoś fragment gdzie Stig zdejmuje kask? Niestety nie mam możliwości oglądania BBC.

22.06.2009
15:00
[15]

siwy346 [ addicted to music ]

[14]


22.06.2009
18:55
[16]

Garbizaur [ Legend ]

Odcinek 3ma poziom. A motyw ze Stigiem to ofkorz fake, zresztą było widać na końcu... :D

22.06.2009
19:44
smile
[17]

hctkko. [ The Prodigy ]

Ferrari --> szok
Stig -> szok ;)

22.06.2009
19:49
smile
[18]

Volk [ Legend ]

Prawdopodobnie Schumacher zostal Stigiem tylko na ten jeden odcinek. Czarne FXX jest jego wlasnosci wiec zrozumiale, ze go poprowadzil. Swoja droga czas niesamowity - rekord pobity o 7 sekund.

22.06.2009
20:05
[19]

hctkko. [ The Prodigy ]

wyjaśnienia tego czasu mogą być trzy:
1) Schumacher jest lepszy od Stiga
2) to Ferrari jest zajebiście szybkie
3) oba powyższe ;)

22.06.2009
20:09
[20]

siwy346 [ addicted to music ]

1) Schumacher jest lepszy od Stiga
W sumie to nie wiadomo, bo obaj się nigdy ze sobą nie ścigali i Stig nigdy nie jeździł tą rakietą(FXX), no i ogólnie nie wiadomo kim jest Stig:)

22.06.2009
20:16
[21]

Mr. Rogers [ Centurion ]

Jeśli Schumi jest Stigiem to jestem święty. Po co miałby facet, który ma kasy jak lodu brać udział w takim programie (wówczas jak zaczynał "biały Stig" program nie był jeszcze takim hitem) - przecież to oczywiste, że to nie Stig, nawet nie ma co spekulować. Stigiem mógłby być chociażby Collins - jest jeszcze kilku pretendentów. Na pewno taki kaliber jak Michael odpada imho.

09.08.2009
12:12
[22]

Garbizaur [ Legend ]

Test Astona Martina na koniec serii wspaniały... Mam tylko nadzieję, że słowa wypowiedziane na końcu przez Jeremy'ego nie były zapowiedzią końca TG. Oby do jesieni. :)

09.08.2009
13:45
[23]

kajtek603 [ International Level ]

a kiedy leci na tvn turbo ???

09.08.2009
13:52
[24]

Qverty™ [ Legend ]

Top Gear nie leci na TVN Turbo. Leci na BBC Knowledge...

09.08.2009
13:56
[25]

PaulPierce [ Generaďż˝ ]

[22] Clarksonowi z tym końcem chodziło o Astona, takich aut się już nie robi :)

10.08.2009
08:21
[26]

Garbizaur [ Legend ]

PaulPierce ---> oby... :)

14.08.2009
02:14
smile
[27]

Volk [ Legend ]

Wlasnie skonczylem ogladac. Ogolnie rzecz biorac sezon zajebisty, duzo lepszy od dwunastego.

14.08.2009
10:10
[28]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

Zapewne wiecie że hammond i Clarkson mieli wypadki, a czemu wypadku nie miał May ? bo jest...za wolny :D.

14.08.2009
16:13
[29]

Szewa85 [ Konsul ]

Zapewne wiecie że hammond i Clarkson mieli wypadki, a czemu wypadku nie miał May ? bo jest...za wolny :D.

Hehe dobre. Tak przy okazji to wiem że leci na BBC ale nie wiem kiedy. Lubię oglądać Top Gear ale denerwuje mnie twierdzenie iż tylko angielskie samochody są dobre. W tym programie Clarkson cały czas daje to zrozumieć ...

14.08.2009
16:36
[30]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Mr. Rogers --> A czemu Schumaher sie motocyklami sciga? Dla zabawy, wiec rownie dobrze dla zabawy moze jezdzic jako Stig.

15.11.2009
20:24
smile
[31]

hctkko. [ The Prodigy ]

dziś w nocy lub jutro...
Top Gear S14E01 :)

15.11.2009
23:47
[32]

Coy2K [ Veteran ]

to sie pozytywnie zdziwilem, jak zobaczyłem nowy sezon Top Gear :)
up dla przypomnienia

15.11.2009
23:51
smile
[33]

kurzew [ The Road Warrior ]

hctkko.---> Juz jest!!!!!

16.11.2009
00:09
[34]

Weakando [ Legend ]

Dobrze, że już jest, bo od 2-ch miesięcy wchodziłem na finalgear i patrzyłem ile to jeszcze zostało.
Zaraz obejrzę i dam znać.

16.11.2009
04:12
smile
[35]

Volk [ Legend ]

Wlasnie skonczylem ogladac.

Super odcinek, fajnie ze wybrali sie do kraju zza zelaznej kurtyny a nie oklepane juz Wlochy i Francja.

17.11.2009
09:09
[36]

kurzew [ The Road Warrior ]

Genialny odcinek. Droga w gorach przepiekna. Niezle ujecia z helikoptera. Tunele pod palacem Nicolae Ceauşescu... Mial facet wyobraznie.

17.11.2009
10:59
smile
[37]

Martita333 [ Junior ]

Jestem ciekawa czy polecacie jakieś adres internetowego sklepu, żeby zakupić sobie jakieś nowe i czasochłonne gierki. Ze względu na pracę nie mam czasu udać się do dużych sklepów, żeby grzebać w regałach, natomiast w pracy mam mnóstwo wolnego czasu. Podrzućcie jakiś link. Nie allegro, bo to chyba jasne :P

23.11.2009
04:02
[38]

Weakando [ Legend ]

Nie wiem jak Wy, ale ja twierdzę, że nowy odcinek czyli 2-gi, jest beznadziejny...

23.11.2009
09:00
[39]

kurzew [ The Road Warrior ]

Weakando---> Zobacze, wypowiem sie. Co testowali?

23.11.2009
13:31
[40]

NoBraiN [ Konsul ]

Odcinek 2 całkiem niezły. Chociaż więcej tym razem było rozrywki niż motoryzacji (w 1 odcinku 14 serii był pod tym względem idealny balans).

Ale uśmiałem się, panowie jak zwykle zaskakują. Zresztą po obejrzanym odcinku odwiedziłem stronę Autocar aby zobaczyć ich "road test" Hammerhead Eagle i-Thrust ;D

Jednak 2 odcinek pozostawił pewne obawy odnośnie tego czy najlepszy odcinek serii już za nami ;)

kurzew -> testowali R8 V10 oraz Corvette. Jednak trzeba przyznać, ze mamy tutaj do czynienia z typowym power test-em Clarksona i na domiar złego oba auta w sumie juz były testowane w TG.

Corvetta w USA
R8 kontra 911 na torze

23.11.2009
17:07
[41]

Weakando [ Legend ]

Test R8 V10 i Corvette'y ZR1 był w porządku, ale reszte ledwo co obejrzałem.

23.11.2009
20:50
smile
[42]

hctkko. [ The Prodigy ]

odcinek 2 można podsumować tak: CRASH TEST :D ta scena była genialna.

28.12.2009
15:51
[43]

Garbizaur [ Legend ]

I jak Wam się podobał najnowszy odcinek TG Special Boliwia? :)

28.12.2009
21:28
[44]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

znajde gdzieś w necie odcinki po polsku? chodzi mi o serie od 8 do teraz. da ktoś jakieś linki? moga być odcinki do oglądania w necie, jak i do pobrania. zależy mi, bo uwielbiam ten program, ale bbc nie mam, a tvn nie puszcza. z góry dzięki za pomoc.

28.12.2009
21:32
[45]

Garbizaur [ Legend ]

Odcinki w języku polskim teraz tylko w polskim BBC znajdziesz. W sieci są tylko w wersji oryginalnej.

28.12.2009
21:33
[46]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

nawet z napisami nie ma?

01.01.2010
16:23
[47]

Garbizaur [ Legend ]

niektore odcinki z tych nowszych serii (13,14) sa z polskimi napisami na YT, ale nie jestem w stanie Ci powiedziec czy na pewno sa wszystkie.

04.05.2010
15:26
[48]

Selman [ Legend ]

kiedy następny sezon?

04.05.2010
15:30
[49]

Mitsukai [ Internet is for Porn ]


Lipiec 2010.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.