GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa

15.06.2009
14:53
[1]

drozdu99 [ Legionista ]

Fifa

Cześć! Gram w Fifie 09' w Tryb Menadżerski. Właśnie rozpocząłem 4 sezon. I mam pytanie takie: tam są poziomy menadżera od 1 do 10 i ja mam 6, a po sezonie chciałbym odejść do Realu Madryt, i nie wiem od jakiego poziomu można przejść do klubu z 4 i pół gwiazdkami?

03.07.2009
12:08
[2]

Fat 238 [ Konsul ]

Nieważne ile masz gwiazdek możesz przejść nawet z 1 gwiazdką

03.07.2009
12:11
[3]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

To zależy tylko od tego czy wirtualny menedżer się dobrze spisał i go nie zwolnili z tego Realu :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.