drozdu99 [ Legionista ]
Fifa
Cześć! Gram w Fifie 09' w Tryb Menadżerski. Właśnie rozpocząłem 4 sezon. I mam pytanie takie: tam są poziomy menadżera od 1 do 10 i ja mam 6, a po sezonie chciałbym odejść do Realu Madryt, i nie wiem od jakiego poziomu można przejść do klubu z 4 i pół gwiazdkami?
Fat 238 [ Konsul ]
Nieważne ile masz gwiazdek możesz przejść nawet z 1 gwiazdką
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
To zależy tylko od tego czy wirtualny menedżer się dobrze spisał i go nie zwolnili z tego Realu :D