GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Japońska minigra bokserska

14.06.2009
01:03
[1]

marq_s3lby [ Junior ]

Japońska minigra bokserska

Witam!
Kiedyś znalazłem świetną japońską mini gre o boksie. Na 90 % jestem pewien że w nazwie jest wyraz Boxing. Pamiętam że był tryb kariery, w którym od samego dołu wyzywasz kolejnych przeciwników. Ataki wyprowadzało się strzałkami. Czy może zna ktoś tytuł tej gry?
Bardzo proszę o pomoc!

14.06.2009
11:03
[2]

komarioza [ Pretorianin ]

nie pamiętasz na jakiej stronie to znalazłeś???

03.07.2009
12:10
[3]

Fat 238 [ Konsul ]

Ja osobiście nie znam takiej gry. Mnie nie ciekawią takie gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.