
Ashaard [ enjoy the silence ]
Prośba o klik dla kolegi
Często pomagałem Wam w różnego rodzaju prośbach o klik, teraz ja proszę o poklikanie dla mojego kolegi. Proszę o klik i ocenę filmiku. :)

grubatron [ Junior ]
żal z ciebie gosciu

Ashaard [ enjoy the silence ]
O co ci chodzi?
Ashaard [ enjoy the silence ]
Up.
Ashaard [ enjoy the silence ]
MOAR :D.

Imsodeliciolus [ Pretorianin ]
Zagłosowane na 5
Tuix [ Pretorianin ]
Jakie dziwne łapska :O
Halucyn89 [ Senator ]
dałem 4 bo niezbyt to jakieś wybitne, ale muzyka w filmie tak :D

Thrall Uther [ Overclocking Fan ]
Oceniłem na 5
mirencjum [ operator kursora ]
klik
bezi 47 [ Pretorianin ]
5