GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto odda konto na bitefight?...

11.06.2009
19:32
smile
[1]

kacperi12 [ Legionista ]

Kto odda konto na bitefight?...

Chętnie przyjmę konto na bitefight i na innych grach mmo czekam na odpowiedzi.

11.06.2009
19:47
[2]

Oran00 [ Pretorianin ]

Dzień dobry. Jeżeli ktoś ma zbęde konto bankowe, najlepiej takie z dużą ilością pieniędzy to chętnie je wezmę. Czekam na odpowiedzi.

12.06.2009
23:49
[3]

WheZY [ The Joker ]

Oran ładnie Ci to przedstawił ;] A ja bym chciał konto na n-k min. 1000 znajomych i fajne laski na zdjęciach... ;]

03.07.2009
03:42
[4]

.:|MP3|.: [ Konsul ]

Whezy mój kuzyn ma takie konto, moge Ci załatwić :D

03.07.2009
06:13
smile
[5]

perto1 [ Pretorianin ]

Jesu! Czy ty w ogole spisz .:|MP3|.:?!

03.07.2009
10:56
[6]

WheZY [ The Joker ]

Ta? A konta bankowego z min. 10000zł? Lepsze by było xP

04.07.2009
03:21
smile
[7]

.:|MP3|.: [ Konsul ]

perto ja mam na odwrót w dzień śpie w nocy nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.