
kacperi12 [ Legionista ]
Kto odda konto na bitefight?...
Chętnie przyjmę konto na bitefight i na innych grach mmo czekam na odpowiedzi.
Oran00 [ Pretorianin ]
Dzień dobry. Jeżeli ktoś ma zbęde konto bankowe, najlepiej takie z dużą ilością pieniędzy to chętnie je wezmę. Czekam na odpowiedzi.
WheZY [ The Joker ]
Oran ładnie Ci to przedstawił ;] A ja bym chciał konto na n-k min. 1000 znajomych i fajne laski na zdjęciach... ;]
.:|MP3|.: [ Konsul ]
Whezy mój kuzyn ma takie konto, moge Ci załatwić :D

perto1 [ Pretorianin ]
Jesu! Czy ty w ogole spisz .:|MP3|.:?!
WheZY [ The Joker ]
Ta? A konta bankowego z min. 10000zł? Lepsze by było xP

.:|MP3|.: [ Konsul ]
perto ja mam na odwrót w dzień śpie w nocy nie.