GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie DVD DL - problem

06.06.2009
20:54
[1]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Nagrywanie DVD DL - problem

Gdy chcę nagrać pliki na płytę Double Layer (Nero, 7 chyba)dochodzi do 1% i wywala błąd Burn process failed at 4x.

Jednowarstwowe dvd nagrywa normalnie. Ktoś coś doradzi?

aha, nagrywarka to jakiś Pioneer.

@down -> Z 2x też wywala.

06.06.2009
20:56
[2]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Moze twoja nagrywarka nie obsluguje predkosci 4x

06.06.2009
22:14
[3]

Jim Raynor [ ciasteck ]

^

07.06.2009
12:10
[4]

Jim Raynor [ ciasteck ]

UP

mr. rogers-> O jakie szczegóły chodzi?

Plik nie skopany, bo nic się nie chce nagrać, czegokolwiek bym nie spróbował.

07.06.2009
12:14
[5]

Mr. Rogers [ Centurion ]

Wiecej szczegolow!

Moze plik masz skopany?

07.06.2009
12:52
[6]

Valem [ Makaron Shakaron ]

A jakiego masz Pionka? Moze nie masz wgranego najnowszego firmware'u?

07.06.2009
13:05
[7]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Everest pokazuje:Pioneer DVD-RW DVR-111D

edit:

stamtąd sciągnąc?

07.06.2009
13:10
smile
[8]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Jak masz 111D to na 90% jest to wina firmware. Poszukaj na stronie producenta najnowszego firmware do tego modelu

07.06.2009
13:14
smile
[9]

Jim Raynor [ ciasteck ]

Działa, dzięki :)

07.06.2009
13:15
smile
[10]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Nie ma sprawy ;) Sam kiedys mailem to samo

07.06.2009
13:21
[11]

flikt [ wandalista ]

przy okazji, to jakie sa najlepsze plyty DVD DL i z jaka najlepiej predkoscia je nagrywac (pod ikspudlo)

07.06.2009
13:22
[12]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Platinum, verbatim ;) Reszta to dno ;) Z predkoscia 4x najlepiej. 2.4 to mit

07.06.2009
13:23
[13]

flikt [ wandalista ]

i jeszcze plusy czy minusy? w ogole jaka jest roznica?

07.06.2009
13:30
[14]

MrBubble [ Pretorianin ]

Oczywiście ta wiedza potrzebna Ci do tego bo chcesz zrobić kopie zapasowe oryginalnych gier, które posiadasz ?:)

Plusy - różnica taka, że 'ikspudło' jak to nazwałeś, minusów w ogóle nie odczytuje.

07.06.2009
13:31
[15]

flikt [ wandalista ]

czyli verbatim dvd+r dl 4x najlepsze, tak?

07.06.2009
13:35
[16]

Valem [ Makaron Shakaron ]

No tak ;) A xbox odczytuje minusy tylko trzeba kombinowac.

03.11.2009
13:28
[17]

ShadeX [ Junior ]

Witam


Pisze w tym wątku ponieważ też mam problem z nagraniem płyty DL. Mam DVD HP840b, płyte EMTEC i za żadne skarby nie mogę nic nagrać. W Nero wywala mi taki błąd: "Wykonanie polecenia Rozpocznij w trybie DAO nie jest możliwe". Chciałem firmware nowsze zainstalować ale nie mogę znaleźć pod Windows 7. Macie może jakieś sugestie co mogę zrobić ? ( pomijając komentarze żeby nagrywarkę zmienić ;) )

03.11.2009
13:53
[18]

alexis 07 [ Centurion ]

z tego co słyszałem to płyty dwuwarstwowe się nagrywa clonem cd albo img burnem

04.11.2009
12:41
[19]

ShadeX [ Junior ]

tym programem też nie da rady... ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.