Jim Raynor [ ciasteck ]
Nagrywanie DVD DL - problem
Gdy chcę nagrać pliki na płytę Double Layer (Nero, 7 chyba)dochodzi do 1% i wywala błąd Burn process failed at 4x.
Jednowarstwowe dvd nagrywa normalnie. Ktoś coś doradzi?
aha, nagrywarka to jakiś Pioneer.
@down -> Z 2x też wywala.
Valem [ Makaron Shakaron ]
Moze twoja nagrywarka nie obsluguje predkosci 4x
Jim Raynor [ ciasteck ]
^
Jim Raynor [ ciasteck ]
UP
mr. rogers-> O jakie szczegóły chodzi?
Plik nie skopany, bo nic się nie chce nagrać, czegokolwiek bym nie spróbował.
Mr. Rogers [ Centurion ]
Wiecej szczegolow!
Moze plik masz skopany?
Valem [ Makaron Shakaron ]
A jakiego masz Pionka? Moze nie masz wgranego najnowszego firmware'u?
Jim Raynor [ ciasteck ]
Everest pokazuje:Pioneer DVD-RW DVR-111D
edit:
stamtąd sciągnąc?

Valem [ Makaron Shakaron ]
Jak masz 111D to na 90% jest to wina firmware. Poszukaj na stronie producenta najnowszego firmware do tego modelu

Jim Raynor [ ciasteck ]
Działa, dzięki :)

Valem [ Makaron Shakaron ]
Nie ma sprawy ;) Sam kiedys mailem to samo
flikt [ wandalista ]
przy okazji, to jakie sa najlepsze plyty DVD DL i z jaka najlepiej predkoscia je nagrywac (pod ikspudlo)
Valem [ Makaron Shakaron ]
Platinum, verbatim ;) Reszta to dno ;) Z predkoscia 4x najlepiej. 2.4 to mit
flikt [ wandalista ]
i jeszcze plusy czy minusy? w ogole jaka jest roznica?
MrBubble [ Pretorianin ]
Oczywiście ta wiedza potrzebna Ci do tego bo chcesz zrobić kopie zapasowe oryginalnych gier, które posiadasz ?:)
Plusy - różnica taka, że 'ikspudło' jak to nazwałeś, minusów w ogóle nie odczytuje.
flikt [ wandalista ]
czyli verbatim dvd+r dl 4x najlepsze, tak?
Valem [ Makaron Shakaron ]
No tak ;) A xbox odczytuje minusy tylko trzeba kombinowac.
ShadeX [ Junior ]
Witam
Pisze w tym wątku ponieważ też mam problem z nagraniem płyty DL. Mam DVD HP840b, płyte EMTEC i za żadne skarby nie mogę nic nagrać. W Nero wywala mi taki błąd: "Wykonanie polecenia Rozpocznij w trybie DAO nie jest możliwe". Chciałem firmware nowsze zainstalować ale nie mogę znaleźć pod Windows 7. Macie może jakieś sugestie co mogę zrobić ? ( pomijając komentarze żeby nagrywarkę zmienić ;) )
alexis 07 [ Centurion ]
z tego co słyszałem to płyty dwuwarstwowe się nagrywa clonem cd albo img burnem
ShadeX [ Junior ]
tym programem też nie da rady... ;/