
inhalt [ Swiebodziczanin ]
n95-best themes
witam
tjw jak strone polecacie , googlowalem, znalazlem co nie co ale chce sie was spytac , ktora wy polecacie , jako dla was najlepsza.?
pozdrawiam dawid
wysiak [ Legend ]
Kategoria, drogi Dawidzie...
inhalt [ Swiebodziczanin ]
???

rogalinho [ Illmatic ]
inhalt [ Swiebodziczanin ]
dzieki
zaraz sie sprawdzi
czy uwazaSZ ZE MA SENS SCIAGAC TORRENTY Z SOFTEM DO N95?
rogalinho [ Illmatic ]
Ja mam Nokie 6120c i nie bawiłem się w samodzielne ściąganie. Tyle co mi Nokia PC Suite wyświetlała aktualizacji tyle aktualizowałem i wszystko było w porządku.
inhalt [ Swiebodziczanin ]
ok
a czy polecacie jakies programy-konkretnie, uzyteczne ciekawe
podzielcie sie wrazeniami, co polecacie?
rogalinho [ Illmatic ]
Możesz wbić komuś na komórę i se jaja porobić.
inhalt [ Swiebodziczanin ]
do czego to jest?
rogalinho [ Illmatic ]
Tak jak napisałem. Połaczasz się z kimś przez bluetooth i mozesz zwyczajnie włamać się na jego telefon i np: zadzwonić do kogoś, wyłaczyć. Od razu mowię że na nowe Nokie jest nałożona tak jak by blokada i nie można się na nie włamać.
inhalt [ Swiebodziczanin ]
pomysl dobry, zainstalowalo sie, ale po znalezieniu telefonu, niechce sie znim polaczyc
macie cos innego?