GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy warto?

01.06.2009
23:28
smile
[1]

Streetball27 [ Pretorianin ]

czy warto?

Mam problem, otóż jeden frajer naopowiadał o mojej bardzo bliskiej koleżance rzeczy przez które ona teraz ma wiele problemów i bardzo ucierpiała na tym jej reputacja przez co bardzo cierpi.
Mam zamiar jutro się wybrać na jego wioskę z odpowiednim sprzętem aby wychować go skoro jego starzy tego nie potrafią i być może jego kolegów jak będą się prosili.
Jestem przekonany że warto ale wszyscy mi tego odradzają, bo problemy z policją, lub coś mi się stanie.
Pytanie do facetów czy byście postąpili tak jak ja chcę tego dokonać?

01.06.2009
23:29
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

A co ci to da ze go spalujesz? Co sie stalo to sie nie odstanie.

PS. ile macie lat?

01.06.2009
23:30
smile
[3]

bushmen1989 versja 2 [ Centurion ]

7/10
niezla prowo

01.06.2009
23:30
[4]

Boroova [ Gwiazdka ]

Ile masz lat? Jesli powyzej 18, to odpusc.

Sa inne sposoby na wyrownanie rachunkow.

01.06.2009
23:31
smile
[5]

Nameless One [ Centurion ]

Ja bym obejrzal wieczorynke i poszedl spac. Jutro idziesz do gimnazjum i mussisz byc wypoczety :).

01.06.2009
23:31
[6]

Gandalf. [ Wizard ]

Pytanie do facetów czy byście postąpili tak jak ja chcę tego dokonać?

Nie. Przemoc to żadne wyjście.

01.06.2009
23:31
[7]

Love&Pain... [ Pretorianin ]

Chcesz sie zachowac jak prawdziwy facet i isc z "odpowiednim sprzętem"? byc moze ten ktos zasłuzyl na dostanie w morde (choc nie uwazam tego za najlepsze rozwiązania) ale jezeli juz musi to w tradycyjny sposób:) bez sprzetu i powiedz jak sprawa wyglada i niech przeprasza albo uswiadom go ze bedzie zbieral zęby:)
P.S z przymruzeniem oka traktuj posty w których 15 letnie dzieciaki beda pisac "Tak zajeb chuj**"

01.06.2009
23:31
smile
[8]

Streetball27 [ Pretorianin ]

ja mam 20 on 22

01.06.2009
23:32
[9]

Snakepit [ aka Hohner ]

no to skoro macie po 20+ to czemu chcesz sie bawic w gowniarskie zalatwianie spraw?

01.06.2009
23:34
smile
[10]

Streetball27 [ Pretorianin ]

Love&Pain - dlaczego ja mam go traktować honorowo, skoro koleś wmawia że miał ją niewiadomo ile razy, że robiła mu to i owo(nie będę mówił z powodu obecności 15 letnich dzieci neo) i tak po całym mieście rozpowiedział.

01.06.2009
23:34
[11]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Facetow? Faceci mają rodziny, kobiety, obowiązki, zależności. Nie chodzą bronić reputacji koleżanek z kijem wychowując idiotow. Dobrzy faceci nikogo nie biją w obronie czci - nie zadają się bowiem z kobietami, ktorych cześć trzeba bronić "odpowiednim sprzętem". Jeśli zaś muszą to znaczy, że jeszcze nie są facetami, a jedynie wyrośniętymi kogucikami dziobiącymi się o kurki.

01.06.2009
23:34
[12]

flikt [ wandalista ]

zastrzel go, tylko w rekawiczkach wtedy bez przypalu

01.06.2009
23:35
[13]

Snakepit [ aka Hohner ]

1. skąd wiesz, że nie miał
2. czemu akurat Ty masz załatwiać takie sprawy
3. idź z nim pogadaj jak już musisz, a nie bierz kolegów w łomot...

4. jak znam życie to takie napinki często kończą się na stroszeniu piór a potem ciśnienie opada i człowiek wraca do swoich spraw

01.06.2009
23:36
[14]

Streetball27 [ Pretorianin ]

Mazio - coś w tym jest!!! tylko tyle że ta dziewczyna jest dla mnie jak siostra.:/

01.06.2009
23:37
[15]

Snakepit [ aka Hohner ]

to przełknij ta gorycz, pociesz ją i nie rób z siebie koguta bo a nóż widelec dostaniesz nożem albo widelcem, w ten sposób podchodź do sprawy, walenie sie po ryjach wyszło z "mody" dawno temu...

01.06.2009
23:38
[16]

Coy2K [ Veteran ]

zaproś go na lody i porozmawiajcie. Na początek proponuje zagadnienie "światowy kryzys: fakty i mity"

hohner akurat po Tobie bym sie takich rad nie spodziewal ;)

01.06.2009
23:40
[17]

Streetball27 [ Pretorianin ]

Snakepit ---mazio i inni normalni. Ok odpuszczę temu fagasowi, nie będę się zniżał do jego poziomu.
Postaram się tylko aby już jej nie skrzywdził:/

01.06.2009
23:40
[18]

Snakepit [ aka Hohner ]

Coy2K - ostatnio dużo się u mnie zmieniło, że tak to ujme :) przejżałem na oczy i zaczynam nawet rozumować tą głowa na górze :) i staram się temperować swój temperament jak tylko moge, i myslec logicznie patrząc w przyszłośc (zrobie to to za x czasu stanie sie to...)

PS. do tego stan zdrowia nie pozwala mi nawet komus dać w dziób (nie chce znowu nastawiac sobie ręki)...to też mnie uspokoiło

01.06.2009
23:42
[19]

Love&Pain... [ Pretorianin ]

A teraz takie pytanie:) Myslisz ze gdy koles straci pare zebów,złamiesz mu nos czy nie daj Bóg zrobisz wieksze glupstwo to kobieta która jest Ci jak siostra poczuje sie niczym bajkowa królewna a Ty jak ksiąze który zabil smoka? Wątpie zeby ona tą alternatywe uwazała za słuszną i własciwą.
Miej klase i nie znizaj sie do poziomu tego kolesia nawet gdy w ruch ida piesci

01.06.2009
23:45
smile
[20]

Streetball27 [ Pretorianin ]

Love&Pain - ok, poprostu ostatni czas byłem na wkurw****, i logiczne myślenie mi się wyłączyło, znajomi mi tylko mówili "co będzie jak skończysz na policji lub coś ci się stanie" co mnie nakręcało tylko, a nie pomyślałem o tym że debil dalej będzie debile, i skoro z całowania się zrobił z tego stosunek, to z tego że straci zęby zrobi z siebie bohatera.

Zamykam Wątek.

01.06.2009
23:56
smile
[21]

ero_sk [ THC ]

Ja uważam, że na początek warto zastanowić się nad tym co się mówi. Może czas abyś zdał sobie sprawę, że ktoś kto urodził dziecko to matka (mama), a osoba która wspólnie z matką wymieniała pieluchy i wychowywała tą osobę to ojciec (tata). Ty też kiedyś będziesz stary, trochę szacunku do innych, to naprawdę nie boli.

02.06.2009
00:09
[22]

Cliffton The Second [ Pretorianin ]

Są takie chwile w życiu faceta, że musi komuś dać w mordę, ale to jeszcze nie taka chwila :D

02.06.2009
02:18
smile
[23]

SPMKSJ [ Konsul ]

[20] Piękna puenta. Bardzo mądra - tak najpewniej by było !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.