
Sim51 [ Centurion ]
Deskorolka w zimie, gdzie mamy jeździć? Ciągle pada pada...
Jest zima. Pada śnieg/deszcz, nie ważne, jest MOKRO. Zatem nie ma gdzie jeździć... Gdzie możemy to robić... Kryte skateparki - Brak. Może jakaś hala... ale jaka, gdzie, itp
Macie jakieś pomysły? Super...
*****
Najfajniej to byłoby w wawie, ale pomysł może być realizowany w każdym mieście.
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
snowboard...

Sim51 [ Centurion ]
snowboard - brak poza tym deska mnie bardziej kręci...
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
nie tylko cebie ja w zimie nie jeżdze tylko w domu od czasu do czasu poćwicze kickflipy backflipy itp...

Sim51 [ Centurion ]
tiaaa... Chyba w thps

spajdi [ Legionista ]
zagraj sobie w tonego,i wcale nie pada tylko czasem więc pojeżdzij,na miści lub grinduj samochody
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
"tiaaa... Chyba w thps " nie wierzysz?? mroczny elf do nogi chodź tu szybko kickflip to jeden z najbalnalnijszych trikow jaki istnieje a backflipa się ucze i już mi wychodzi
Mroczny Elf [ Centurion ]
za to do nogi nie zyjesz (w szkole) czy backflifa umiesz nie wiem , ale widziałem ze robisz kickflipa
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
zyje :P ps. jak to przecież słyszałeś napewno o moim nieszczęśliwym back flipie nie pamiętasz ?? co sobie rekę zwichnolem??

Andrewlee [ BFXXJ ]
Marcio ---> heh, to rzeczywiscie po mistrzowsku umiesz, skoro zwichnoles sobie reke :/
KuRzZaj [ Legionista ]
ja jak jezdzilem na desce to jedyne co mi sie udało osiagnac to heelflip, frontside, bordslide na malych plotkach, werial z fakie i normalnie, ollie z fakie, shovit, ollie przez dwa wstawione decki i z raz mi wyszedl kickflip z miejsca... jezdzilem pol roku, a swoja droga chce ktos kupic traki oriona prawie nowki z kolkami accela bez 3 łożysk :) ??? slyszal ktos moze o zawodach w infiniti skatepark na gocławiu ??? byl m.in. gutek i inni znani. Jako ze mieszkam na goclawiu pare razy jezdzilem na tym skateparku, ale moje umiejetnosci byly zbyt niskie by cokolwiek zrobic :)

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Andrewlee nie moja wina że nie zobaczyłem muru :P pojawił się znikąd :D

Sim51 [ Centurion ]
dzięki za pomysły na miejsce do jazdy...

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
nie ma za co :]
Annihilator [ ]
założyć łańcuchy na koła i wioooola :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nie ma tam gdzies u ciebie supermarketow...podziemnie parkingi...