Jałokim [ Siewca ]
problem z nowym dyskiem
Był piękny majowy poranek, kiedy to Jałokim kupił se dysk 500GB. Teraz próbuje skożystać z tych dobrodziejstw pojemnościowych i niestety mój wzwód opada, bo przy próbie podziału partycji za pomocą instalki Windowsa, pokazuje mi, żę mam cos koło 130GB do dyspozycji. W czym problem? Jak podzielić te partycje, co zrobić, by komp widział rzeczywistą pojemność dysku? W tym miejscu warto zaznaczyc że jestem komputerowym laikiem, a do tego obecnie z lekko sobotnim stanem umysłu.
z dołu dziękuję za pomoc
janek09091 [ Generaďż˝ ]
serwis paka dograj do instalki.
Narmo [ nikt ]
Utwórz jedynie partycję pod system --> Zainstaluj system --> Zainstaluj Service packa (najlepiej od razu 3) --> Utwórz pozostałe partycje (Panel sterowania --> Narzędzia administracyjne --> Zarządzanie komputerem --> Zarządzanie dyskami)
Jałokim [ Siewca ]
dzięki wielkie, niech wam bozia w browarkach wynagrodzi