GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z nowym dyskiem

01.06.2009
20:29
[1]

Jałokim [ Siewca ]

problem z nowym dyskiem

Był piękny majowy poranek, kiedy to Jałokim kupił se dysk 500GB. Teraz próbuje skożystać z tych dobrodziejstw pojemnościowych i niestety mój wzwód opada, bo przy próbie podziału partycji za pomocą instalki Windowsa, pokazuje mi, żę mam cos koło 130GB do dyspozycji. W czym problem? Jak podzielić te partycje, co zrobić, by komp widział rzeczywistą pojemność dysku? W tym miejscu warto zaznaczyc że jestem komputerowym laikiem, a do tego obecnie z lekko sobotnim stanem umysłu.

z dołu dziękuję za pomoc

01.06.2009
20:30
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

serwis paka dograj do instalki.

01.06.2009
20:35
[3]

Narmo [ nikt ]

Utwórz jedynie partycję pod system --> Zainstaluj system --> Zainstaluj Service packa (najlepiej od razu 3) --> Utwórz pozostałe partycje (Panel sterowania --> Narzędzia administracyjne --> Zarządzanie komputerem --> Zarządzanie dyskami)

01.06.2009
20:39
[4]

Jałokim [ Siewca ]

dzięki wielkie, niech wam bozia w browarkach wynagrodzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.