GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trojany na dykach przenośnych ! ! !

01.06.2009
20:22
[1]

dybcio93 [ Legionista ]

Trojany na dykach przenośnych ! ! !

Witam od kilku miesięcy mam problem: antywirus doszukuje się trojana na najróżniejszych dyskach wymiennych.
Na wszystkim co podącze: 3 pendrive'y, 2 komórki.
Na początku myślałem, że to po prostu nadwrażliwość Avasta, tylko, że teraz mam Nortona i jest to samo.
Próbowałem formatować te pamięci ale nic to nie dało. Nie wiedzieć czemu wcześniej tak nie było. Czy to możliwe,
że wszystkie naraz załapały trojany????
Proszę o pomoc.

01.06.2009
20:23
[2]

Tomus665 [ Legend ]

Jeżeli podłączałeś je pod zainfekowany komputer, to jak najbardziej możliwe.

01.06.2009
20:32
[3]

zmudix [ palnik ]

Pierwsza rzecz: wyłącz autouruchamianie dysków przenośnych, to jest główną przyczyną infekowania pendraków i komórek. Wirus mógł też zagnieździć się u Ciebie, więc dla pewności zrób skan partycji systemowej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.