synek2 [ Pretorianin ]
Sony Ericsson K700 GaduGadu mobile
Siema chce używać gg w K700 tylko muszę najpierw skonfigurować połączenie bo telefon był w Erze i został zdjęty simlock. Teraz jestem w Plusie.
Snakepit [ aka Hohner ]
Musisz sciagnac GG Mobile i płacic jakis tam mały haracz za uzywanie o ile sie nie myle