GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sony Ericsson K700 GaduGadu mobile

01.06.2009
19:34
[1]

synek2 [ Pretorianin ]

Sony Ericsson K700 GaduGadu mobile

Siema chce używać gg w K700 tylko muszę najpierw skonfigurować połączenie bo telefon był w Erze i został zdjęty simlock. Teraz jestem w Plusie.

01.06.2009
19:35
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

Musisz sciagnac GG Mobile i płacic jakis tam mały haracz za uzywanie o ile sie nie myle

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.