GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker pytanie o patche

01.06.2009
19:29
[1]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

Stalker pytanie o patche

Otóż chciałem sobie ponownie zagrać cień czarnobyla i czyste niebo i moje pytanie jest taki ile jest patchów do poszczególniej gry i skąd moge je pobrać

01.06.2009
19:31
[2]

Narmo [ nikt ]

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=18074
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=20670

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=23279
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=21159

01.06.2009
19:36
[3]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

tylko po 2 a szłyszałem że jest ich więcej (no tera potrzebuje tych patchów bo chcę zagrać bez bagów)

01.06.2009
19:40
[4]

Narmo [ nikt ]

Do pierwszej części jest więcej. Ale ten 1.0.0.5 zawiera wszystkie wcześniejsze.

01.06.2009
19:42
[5]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

czyli jak do czystego nieba zainstaluje ten 1.5.09 to nie musze instalować poprzednich

01.06.2009
19:45
smile
[6]

Ski_drow [ Konsul ]

Tez niedawno mialem ochote na Stalkera i sie wkur... bo zainstalowalem wszystkie patche jakie wyszly gram a tu nagle gra mi wyszla do windowsa żal.. :/

01.06.2009
19:46
[7]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

ja jak grałem bez patchów to miałem takie bugi że nie mogłem wysypiska zdobyć

01.06.2009
19:57
[8]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

Sory ale edycja sięskończyła ponawiam swoje pytanie z posta 5

01.06.2009
20:07
[9]

adi-27 [ Pretorianin ]

czyli jak do czystego nieba zainstaluje ten 1.5.09 to nie musze instalować poprzednich

Nie nie musisz instalować poprzednich .

EDIT: Jeżeli masz płacić za te patche z GOLa ,to lepiej poszukaj na google darmowych.

01.06.2009
20:17
[10]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

A to luz wynikało by z tego że tan patch 1.5.09 zawiera wcześniejsze bo chodzi mi o to aby grało sie z bugów, tak samo by chodziła gra jak bym zainstalował tego jednego albo wszystkie po koleji???

01.06.2009
20:25
[11]

adi-27 [ Pretorianin ]

Będzie tak samo . A nawet lepiej jeżeli chodzi o ściąganie , ściągniesz mniej a masz wszystko .
Odnośnie bugów ,to w przypadku obu Stalker'ów bugi zawsze pozostaną ,tylko że już te najmniejsze bo jak do tej pory panom z GSC nie udało się poprawić wszystkiego co możliwe .

Sam osobiście wróciłem 2 dni temu do Shadow of Chernobyl (Clear Sky ,jakoś mnie tak nie ciągnie) ,ale dla mnie Zona zawsze jest inna . Gdy odświeżam pudełko , ściągam coraz to inne modyfikacje .

01.06.2009
20:32
[12]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

czyli lepiej jest ściągnąć tego jednego ostatniego patcha

01.06.2009
20:39
[13]

adi-27 [ Pretorianin ]

TAK , nie opłaca się ściągać wszystkich .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.