MrxPL [ Pretorianin ]
Internet w Plusie :/
Mam pytanie: skonfigowalem se telefon wyslalem wszystkie ustawienia i oki, ale czy powinno sie laczyc przez WAP, WAP CSD, INTERNET czy INTENET CSD, bo w opcjach mam takie alternatywy i nie wiem za bardzo co powinno byc? Slyszalem ze jak sie ma pakiet to wtedy powinno byc INTERNET ale zwykly czy ten CSD? I jeszcze jedno sciagnalem sobie GGPlus i jak je wlaczam to musze ustawic w opcjach laczenie przez WAP ale jak chce zeby mi to to GG sciagalo MB z pakietu to musialbym ustawic INTERNET ale wtedy nie dziala wiec chyba nie da sie zeby gadu korzystalo z pakietu MB? :/
speedy24 [ F.I.S.H ]
Tak, lepiej mieć profil INTERNET (ten zwykły czyli GPRS, bo CSD to stara technologia w której płacisz za czas a nie za odebrane/wysłane dane).
GG też powinno isć przez profil INTERNET, ja nie miałem z tym problemów (na SE z800i).