GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kolejne pytanie o czytanie tabów

01.06.2009
18:44
[1]

BikeFan12 [ Chor��y ]

kolejne pytanie o czytanie tabów

Witam, jak przeczytać jak w tabulaturze są małe nawiasy? i w ogóle jak rozpoznać inne znaki?

01.06.2009
19:52
[2]

Jeckyl [ Do zobaczenia ]

01.06.2009
19:55
[3]

fire [ Spacz ]

Dźwięki w nawiasach to takie, które są prawie niesłyszalne (ale jednak są). Po prostu gra się je bardzo cicho, wręcz muskając palcem/kostką o strunę.

01.06.2009
20:03
[4]

.Eric Cartman. [ Skater ]



Tu wszystko opisane.
Cóż z tego co wiem to trzeba delikatnie przyciskać strunę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.