
R0berto [ Pretorianin ]
Fifa 06 problem
Mam problem z fifą 06 kiedy gram w menu przochodzą mi opcje z góry na dół bez dotykania kursorów i myszki> Co jest ??
Tomus665 [ Legend ]
Masz podłączonego pada? Jeżeli tak, to go odłącz i uruchom ponownie grę.
rog1234 [ This is the ENDGAME! ]
Pad albo kontroler do Guitar Hero. W każdym razie odłączyć :D
PitbullHans [ Legend ]
Albo myszka na USB, crack rozwiąże sprawę.