GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 06 problem

01.06.2009
18:20
smile
[1]

R0berto [ Pretorianin ]

Fifa 06 problem

Mam problem z fifą 06 kiedy gram w menu przochodzą mi opcje z góry na dół bez dotykania kursorów i myszki> Co jest ??

01.06.2009
18:21
[2]

Tomus665 [ Legend ]

Masz podłączonego pada? Jeżeli tak, to go odłącz i uruchom ponownie grę.

01.06.2009
18:22
[3]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Pad albo kontroler do Guitar Hero. W każdym razie odłączyć :D

01.06.2009
18:25
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Albo myszka na USB, crack rozwiąże sprawę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.