GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajna fryzura...

01.06.2009
17:45
smile
[1]

123el [ Konsul ]

Fajna fryzura...

Chciałbym sobie strzelić dosyć rozczochrany fryz, ale włosy zaraz by mi oklapły... Słyszałem o czymś co może je na prawdę dobrze usztywnić, jednocześnie nie przetłuszczając ich tak jak żel... Wie ktoś może co to za środek...? Ponoć jest mocny i dlatego mnie zaciekawił...

01.06.2009
17:46
smile
[2]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

Podobno jest jakaś specjalistyczna guma

01.06.2009
17:46
[3]

tomazzi [ Young Destroyers ]

Lakier?

01.06.2009
17:46
[4]

Sierżant Pieprz [ Chor��y ]

Prad elektryczny.

01.06.2009
17:54
[5]

123el [ Konsul ]

To mógł być prąd, ale szukajmy dalej...

01.06.2009
17:54
[6]

mdegorski [ Konsul ]

Lakier. Sam używam, ale po to by mi się właśnie nie rozczochrały. xD

01.06.2009
17:56
[7]

123el [ Konsul ]


To mogło być coś takiego, ale nie do końca jestem pewien jak to działa, lecz z moimi opisami się zgadza... :D Używa/ł ktoś czegoś takiego jak w linku...?

01.06.2009
17:57
[8]

Sage [ Generaďż˝ ]

Guma usztywniająca. Trochę zabawy i można osiągnąć bardzo ciekawy efekt.

01.06.2009
17:59
smile
[9]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

Guma usztywniająca. Trochę zabawy i można osiągnąć bardzo ciekawy efekt.

Mi tam sztywnieje bez gumy :)

a tak na serio to właśnie o to mi chodziło :)

01.06.2009
18:05
smile
[10]

GameMasterr [ Centurion ]

GUMA JEST TYSIACE RAZY LEPSZA.
po 1. nie krusza sie po niej wlosy
po 2. jest trwalsza, fruzura trzyma sie duzo duzo dluzej
po 3. ma lepsza konsystencje do ukladania (zel jest strasznie wodnisty)
po 4. przy wilgoci w powietrzu guma nie splywa z wlosow jak zel itp.

Wiem o co Ci chodzi bo sam mam taką gumę ;D
A JEST TO :
Joanna STYLING Effect Guma do kreatywnej stylizacji włosów
,,Super nowoczesny produkt do kreatywnej stylizacji włosów. Chcesz mieć odjazdowe różki, modne pazurki czy wyraziste loczki? Nic prostszego! Odjazdowa konsystencja i ekstremalne utrwalenie zapewnią niespotykany efekt na Twojej głowie!,,
DO KUPIENIA W TUBCE LUB KREMIE ;] POLECAM ! JEDYNE 7-10 zł


Fajna fryzura... - GameMasterr
01.06.2009
18:06
[11]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

JA po umyciu włosów mocno je wycieram ręcznikiem i dzięki temu mam puszystą i stojącą fryzurę (trochę wieśniacko, ale co tam :P)
Żelów używałem na dyskotekach w gimnazjum, nie polecam... Szczególnie tych naj- naj tańszych.

Jak miałem długie włosy (i teraz sobie też mam zamiar chodować) to używałem tego--------->
-______________>

mniej więcej takie coś (łatwe do rozczesania to +---- nienawidzę po użyciu lakieru klejących, obleśnie wyglądających włosów).

Oczywiście trza mieć jeszcze co modelować :)

Jak długie masz włosy? [1]


edit: oczywiście gumę też polecam (siostra używała takiej ze schwarzkopf'a i zachwalała).

01.06.2009
18:10
[12]

123el [ Konsul ]

Guma może być ok, a moje włosy są tak do wys. nosa... :)

Aaa byłbym zapomniał, nie może być to środek który sprawia, że fryzura jest nie naturalna, np. żel... :|

01.06.2009
18:20
[13]

mirionis [ Konsul ]

guma najlepsza

01.06.2009
18:21
[14]

lazurek [ malowany człowiek ]

polecam rzeczy z MATRIXA, sam uzywam i jestem zadowolony

01.06.2009
18:25
[15]

Szala. [ Konsul ]

nie bierz tego shitu z [10] lepsze niż żel, ale i tak będą ci się włosy świecić. do tego zapach szamponu do włosów walący na 15 metrów. fe
używam tej gumy - wella shock waves
naprawdę bardzo dobra guma do włosów, idealna do rozczochrania grzywy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.