GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki

01.06.2009
17:19
[1]

Max_Jajcarz [ Pretorianin ]

Szukam piosenki

Szukam piosenki nie pamiętam tytułu ale tam wsytepuje taki narysowany komputerowo robot i też nie wiem co tam śpiewa :-(

01.06.2009
17:22
[2]

GameMasterr [ Centurion ]

Niestety, ale to raczej za mało informacji, może być kilka piosenek gdzie występuje komputerowy robot. Pozdrawiam

01.06.2009
17:26
[3]

Max_Jajcarz [ Pretorianin ]

ta piosenka jest chyba stara, leciała kiedyś na 4fun.tv i w środku posenki albo podkoniec glowa robota wylatywala do góry czy cos takiego i tanczyl w lewo i w prawo jak by był na znaku drogowym

01.06.2009
17:31
[4]

Max_Jajcarz [ Pretorianin ]

i spiewał coś chyba o radiu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.