Max_Jajcarz [ Pretorianin ]
Szukam piosenki
Szukam piosenki nie pamiętam tytułu ale tam wsytepuje taki narysowany komputerowo robot i też nie wiem co tam śpiewa :-(
GameMasterr [ Centurion ]
Niestety, ale to raczej za mało informacji, może być kilka piosenek gdzie występuje komputerowy robot. Pozdrawiam
Max_Jajcarz [ Pretorianin ]
ta piosenka jest chyba stara, leciała kiedyś na 4fun.tv i w środku posenki albo podkoniec glowa robota wylatywala do góry czy cos takiego i tanczyl w lewo i w prawo jak by był na znaku drogowym
Max_Jajcarz [ Pretorianin ]
i spiewał coś chyba o radiu