wojzach [ Legionista ]
Problemy sieciowe - Heyah!
Witam,
Czy jest ktoś z Was kto ma numer w Heyah i obecnie przeżywa problemy z zasięgiem, z brakiem sieci itp? :) Od rana coś się kicha. Raz jak dzwonie lektorka mówi, że abonent poza zasięgiem, sms nie dochodzą, później przychodzi moment kiedy wszystkie na raz dojdą, a chwilkę później znowu "cisza...". Nie wiem czy to problemy wewnętrzne czy tutaj lokalnie coś u mnie szwankuje.
pozdr.
Shaybecki [ Shaybeck ]
u mnie śmiga prawidłowo, widocznie lokalne problemy macie, może antena padła ?
skąd jesteś ?
wojzach [ Legionista ]
małopolskie, powiat wadowicki. Może lokalnie, nie wiem. Z tym, że do innych ludzi w Heyah jest ok... jak na razie sprawdzałem na dziewczynie i znajomym. Do dziewczyny mam utrudniony kontakt (patrz wyżej), a do znajomego, który również jest w Heyah nie ... a co ci dziwne :P