GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy sieciowe - Heyah!

01.06.2009
16:49
[1]

wojzach [ Legionista ]

Problemy sieciowe - Heyah!

Witam,

Czy jest ktoś z Was kto ma numer w Heyah i obecnie przeżywa problemy z zasięgiem, z brakiem sieci itp? :) Od rana coś się kicha. Raz jak dzwonie lektorka mówi, że abonent poza zasięgiem, sms nie dochodzą, później przychodzi moment kiedy wszystkie na raz dojdą, a chwilkę później znowu "cisza...". Nie wiem czy to problemy wewnętrzne czy tutaj lokalnie coś u mnie szwankuje.

pozdr.

01.06.2009
16:51
[2]

Shaybecki [ Shaybeck ]

u mnie śmiga prawidłowo, widocznie lokalne problemy macie, może antena padła ?

skąd jesteś ?

01.06.2009
16:54
[3]

wojzach [ Legionista ]

małopolskie, powiat wadowicki. Może lokalnie, nie wiem. Z tym, że do innych ludzi w Heyah jest ok... jak na razie sprawdzałem na dziewczynie i znajomym. Do dziewczyny mam utrudniony kontakt (patrz wyżej), a do znajomego, który również jest w Heyah nie ... a co ci dziwne :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.