GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słuchawki

01.06.2009
16:30
smile
[1]

sui [ Centurion ]

Słuchawki

Mam pytanie otóż mam słuchawki żeby gadać w Left 4 Deat ale mi nie działają może muszę coś skonfigurować nie wiem możne wy coś wiecie.???

ale słuchać muzyki mogę tylko mówić nie??????

01.06.2009
16:32
smile
[2]

wysiak [ Legend ]

Zeby mowic to potrzebujesz jeszcze mikrofon, nie tylko sluchawki.

01.06.2009
16:32
[3]

sui [ Centurion ]

mam mikrofon w słuchawkach

01.06.2009
16:45
[4]

Bobe[X] [ Konsul ]

spoiler start
używaj przecinków pleees
spoiler stop


No to może zobacz w opcjach czy masz włączone gadanie przez mikro, jak tak to zobacz czy słuchawki są dobrze podłączone (czerwony do czerwoneg0)

01.06.2009
18:16
smile
[5]

GameMasterr [ Centurion ]

Powinieneś mieć również instrukcję małą do słuchawek, może masz wyłączoną opcję mikro ? Poszperaj trochę, a dojdziesz do celu ;D ;) Pozdrawiam

01.06.2009
18:30
[6]

sui [ Centurion ]

ok zrobiłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.