GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Okładka do płyty CD :)

01.06.2009
16:26
smile
[1]

KS Polonia [ Pretorianin ]

Okładka do płyty CD :)

Witam,

potrzebuje zrobic okładkę na pudełko plastikowe od CD. Kłopot w tym, że okładka ta jest w Wordzie (strona tytułowa pracy lic), a ja nie mam pojęcia jak to pozmniejszac i ogólnie ogarnąć. Może znacie jakis pogram którym moge to zrobić?

Z góry dziekuje za pomoc ;)

Pudełko zwykłe plastikowe, cienkie. Takie w jakich sie sprzedaje czyste płytki.

01.06.2009
16:29
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Zrób sobie pole tekstowe 12cm x 12cm z 1px czarną ramką, wg której wytniesz okładkę a w środku poumieszczaj wszystkie napisy:P

Zresztą, co z tego że w wordzie, literki można skopiować do czegokolwiek innego..

I nie napisałeś jakie pudełko dokładnie.

01.06.2009
16:34
[3]

Vegetan [ Bździągw ]





:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.