
KS Polonia [ Pretorianin ]
Okładka do płyty CD :)
Witam,
potrzebuje zrobic okładkę na pudełko plastikowe od CD. Kłopot w tym, że okładka ta jest w Wordzie (strona tytułowa pracy lic), a ja nie mam pojęcia jak to pozmniejszac i ogólnie ogarnąć. Może znacie jakis pogram którym moge to zrobić?
Z góry dziekuje za pomoc ;)
Pudełko zwykłe plastikowe, cienkie. Takie w jakich sie sprzedaje czyste płytki.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Zrób sobie pole tekstowe 12cm x 12cm z 1px czarną ramką, wg której wytniesz okładkę a w środku poumieszczaj wszystkie napisy:P
Zresztą, co z tego że w wordzie, literki można skopiować do czegokolwiek innego..
I nie napisałeś jakie pudełko dokładnie.
Vegetan [ Bździągw ]
:)