skili [ Pretorianin ]
Szukam gry...
Szukam jakiejś dobrej gry FPP do 50 zł. Możecie mi coś polecić?
Llordus [ exile ]
Stalker: Czyste Niebo
Ghost Recon Advanced Warfighter 2

żbike [ Generaďż˝ ]
Może stalker SoC, Pray.

mieciu54 [ Pretorianin ]
polecam sport i aktywne życie xD a nie jakieś gry.
sepultura fan [ Konsul ]
Niedoceniony przez redakcje
TUROK
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10670

Chudy The Barbarian [ Senator ]
Orange Box.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Pray + Call of Juarez
bushmen1989 versja 2 [ Centurion ]
hetman: kontrakty chyba jest FPP

zarith [ ]
orange box, zdecydowanie.
[8] - hitman: contracts jest tpp, ale literówka z hetmanem naprawdę ci się udała:)
Coca-Cola14 [ Centurion ]
hetman xD udana literówka
ero_sk [ THC ]
Jeśli chcesz naprawdę dobrej, ciekawej gry- Stalker: Czyste Niebo. Możliwość ulepszania broni, wybór frakcji. Możesz biegać sobie gdzie chcesz;)
Jeśli chcesz gry która powala klimatem, i ma po prostu powalającą fabułę- Stalker: Cień Czarnobyla. Trochę mniej rzeczy niż w pierwszej grze, ale fabuła i klimat rekompensują wszystko.