GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gry...

01.06.2009
16:13
[1]

skili [ Pretorianin ]

Szukam gry...

Szukam jakiejś dobrej gry FPP do 50 zł. Możecie mi coś polecić?

01.06.2009
16:17
[2]

Llordus [ exile ]

Stalker: Czyste Niebo
Ghost Recon Advanced Warfighter 2

01.06.2009
16:17
smile
[3]

żbike [ Generaďż˝ ]

Może stalker SoC, Pray.

01.06.2009
16:28
smile
[4]

mieciu54 [ Pretorianin ]

polecam sport i aktywne życie xD a nie jakieś gry.

01.06.2009
16:30
[5]

sepultura fan [ Konsul ]

Niedoceniony przez redakcje

TUROK

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10670

01.06.2009
16:33
smile
[6]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Orange Box.

01.06.2009
16:45
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Pray + Call of Juarez

01.06.2009
16:47
[8]

bushmen1989 versja 2 [ Centurion ]

hetman: kontrakty chyba jest FPP

01.06.2009
16:49
smile
[9]

zarith [ ]

orange box, zdecydowanie.

[8] - hitman: contracts jest tpp, ale literówka z hetmanem naprawdę ci się udała:)

01.06.2009
16:56
[10]

Coca-Cola14 [ Centurion ]

hetman xD udana literówka

01.06.2009
20:25
[11]

ero_sk [ THC ]

Jeśli chcesz naprawdę dobrej, ciekawej gry- Stalker: Czyste Niebo. Możliwość ulepszania broni, wybór frakcji. Możesz biegać sobie gdzie chcesz;)
Jeśli chcesz gry która powala klimatem, i ma po prostu powalającą fabułę- Stalker: Cień Czarnobyla. Trochę mniej rzeczy niż w pierwszej grze, ale fabuła i klimat rekompensują wszystko.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.