GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

yoyo.pl PomoC!

01.06.2009
16:02
smile
[1]

IceCube! [ Pretorianin ]

yoyo.pl PomoC!

Witam, potrzebuje pomocy co do strony yoyo.pl. Chodzi o to, że mam zrobić 5 podstron i zdjęcia. Ma to wszystko być zawarte na tej stronie. Nie umiem, nie wiem, nie mam zielonego pojęcia, jak i czym to zrobić. Gdyby był ktoś tak miły i mi pomógł. Byłbym niezmiernie wdzięczny.

01.06.2009
16:04
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Przygotowujesz sobie wszystkie pliki na dysku. Główna strona ma mieć nazwę index.html.

następnie ściągasz sobie np. Filezillę, wpisujesz nazwę serwa, usera, hasło (wszystkie te dane są do wglądu w panelu na yoyu) i kopiujesz te pliki.

Wsio.

01.06.2009
16:07
smile
[3]

IceCube! [ Pretorianin ]

Dzięki mav. :)

01.06.2009
16:10
[4]

IceCube! [ Pretorianin ]

A wie ktoś może jak wstawić zdjęcie(a) do KED'a?

01.06.2009
16:18
[5]

IceCube! [ Pretorianin ]

UP ! [4]

01.06.2009
16:24
[6]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Przydałby Ci się pewnie cały kurs html..



obrazki to <img src="względny url obrazka">

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.