
IceCube! [ Pretorianin ]
yoyo.pl PomoC!
Witam, potrzebuje pomocy co do strony yoyo.pl. Chodzi o to, że mam zrobić 5 podstron i zdjęcia. Ma to wszystko być zawarte na tej stronie. Nie umiem, nie wiem, nie mam zielonego pojęcia, jak i czym to zrobić. Gdyby był ktoś tak miły i mi pomógł. Byłbym niezmiernie wdzięczny.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Przygotowujesz sobie wszystkie pliki na dysku. Główna strona ma mieć nazwę index.html.
następnie ściągasz sobie np. Filezillę, wpisujesz nazwę serwa, usera, hasło (wszystkie te dane są do wglądu w panelu na yoyu) i kopiujesz te pliki.
Wsio.

IceCube! [ Pretorianin ]
Dzięki mav. :)
IceCube! [ Pretorianin ]
A wie ktoś może jak wstawić zdjęcie(a) do KED'a?
IceCube! [ Pretorianin ]
UP ! [4]
maviozo [ Man with a movie camera ]
Przydałby Ci się pewnie cały kurs html..
obrazki to <img src="względny url obrazka">