GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna

01.06.2009
15:56
[1]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

Karta graficzna

Mam pytanie czy pójdzie mi assasin creed na GeForce 9500 gt chociaż na średnich detalach?

01.06.2009
15:56
[2]

Lethos. [ The Evil Candy ]

TAK

01.06.2009
15:56
[3]

pawloki [ TSW KRK ]

TAK

01.06.2009
15:58
[4]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

chwała bogu bo dzisiaj kupiłem tą karte i już sie bałem że nie pójdzie. Ps a jak oceniacie tą karte czy inne gry typu crysis far cry 2 pójdą

01.06.2009
15:58
[5]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Karata lub inne dżudżitsu

01.06.2009
16:00
[6]

pawloki [ TSW KRK ]

Inne gry pójdą ale Crysis nie pójdzie na najwyższych Far Cry 2 też pójdzie ale nie na najwyższych.
A jaka jest reszta kompa?

01.06.2009
16:00
[7]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

@up ale nie chodzi że na najwyrzszych czy chociarz na średnich pójdzie reszta pójdzie
OMG sry edytowałem

01.06.2009
16:05
[8]

Pawlo94 [ Konsul ]

powinno chodzic jeszcze zalezy w jakiej rozdzielczosci ale na medium to w 1280x1024 moze pograsz

01.06.2009
16:24
[9]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

bo raczej w assasin na wysokich nie pogram

01.06.2009
16:25
[10]

Snakepit [ aka Hohner ]

co Cię pokusiło by kupić 9500GT i ile dałeś?

01.06.2009
16:29
[11]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

pokusiło to raczej że w miare dobra bo miałem ati readon x700 ile dałem 2**

01.06.2009
16:45
[12]

Gr4c3k [ Pretorianin ]

acha karta ma 512 mb i jakiś dodatek over clock co dodaje mi +100Mhz

01.06.2009
17:49
[13]

HumanGhost [ Senator ]

Jak chcesz wybadać co powinno pójść to wejdź tutaj:
Można sobie przetestowac kompa. Wyniki nie zawsze są miarodajne, ale w większości się sprawdzają.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.