
Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
Problem z polskimi znakami w MS Power Point
Problem polega na tym, że przy każdej czcionce, polskie litery "piszą się" jedynie w Arialu lub Times New Roman. Coś mi z guglowaniem dziś nie idzie, więc może wy pomożecie? Z góry dzięki. (Wersja PP z 2002r.)

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
up?
Ye Yo [ Legionista ]
To normalne, musisz posiadac czcionke ktora zawiera polskie znaki.
Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
Bardzo śmieszne... Myślisz, że pytałbym o to gdybym nie miał polskich czcionek?
Ye Yo [ Legionista ]
Nie to nie jest śmieszne, nikt nie jest jasnowidzem, dostałeś odpowiedź na poziomie pytania. Sprawdź czy czcionka którą używasz ma polskie znaki. Najlepiej napisz jaka to czcionka.
Shaybecki [ Shaybeck ]
też bym odpowiedział, że lipne czcionki wybierasz
ewentualnie ustaw prawidłowo kodowanie znaków

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
Wszystkie czcionki których próbowałem mają polskie znaki, gdyż na co dzień używam ich w Wordzie itp. Sorka, ale nie jestem takim imbecylem i nie pytałbym o sprawy tak oczywiste.
Shaybeck---> kodowanie? Mógłbyś mi to jakoś krótko objaśnić? ;]