GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z polskimi znakami w MS Power Point

01.06.2009
15:55
smile
[1]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

Problem z polskimi znakami w MS Power Point

Problem polega na tym, że przy każdej czcionce, polskie litery "piszą się" jedynie w Arialu lub Times New Roman. Coś mi z guglowaniem dziś nie idzie, więc może wy pomożecie? Z góry dzięki. (Wersja PP z 2002r.)

01.06.2009
16:51
smile
[2]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

up?

01.06.2009
16:54
[3]

Ye Yo [ Legionista ]

To normalne, musisz posiadac czcionke ktora zawiera polskie znaki.

01.06.2009
17:07
[4]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

Bardzo śmieszne... Myślisz, że pytałbym o to gdybym nie miał polskich czcionek?

01.06.2009
17:19
[5]

Ye Yo [ Legionista ]

Nie to nie jest śmieszne, nikt nie jest jasnowidzem, dostałeś odpowiedź na poziomie pytania. Sprawdź czy czcionka którą używasz ma polskie znaki. Najlepiej napisz jaka to czcionka.

01.06.2009
17:21
[6]

Shaybecki [ Shaybeck ]

też bym odpowiedział, że lipne czcionki wybierasz

ewentualnie ustaw prawidłowo kodowanie znaków

01.06.2009
17:23
smile
[7]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

Wszystkie czcionki których próbowałem mają polskie znaki, gdyż na co dzień używam ich w Wordzie itp. Sorka, ale nie jestem takim imbecylem i nie pytałbym o sprawy tak oczywiste.

Shaybeck---> kodowanie? Mógłbyś mi to jakoś krótko objaśnić? ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.