GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

x360 - stan fabryczny

01.06.2009
15:47
[1]

Miles Dei [ Konsul ]

x360 - stan fabryczny

Jak przywrócic x360 do stanu fabrycznego - wykasowac profile/historie wszystko inne?

01.06.2009
15:49
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

W ustawieniach format dysku (należy potwierdzić numerem seryjnym konsoli) oraz opcja przywróć ustawienia domyślne.

01.06.2009
15:51
[3]

Miles Dei [ Konsul ]

Gdzie znajde ten numer numer i gdzie jest opcja format dysku - nie mam doswiadczenia z x360 a sprawa pilna.

01.06.2009
15:51
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

W ustawieniach konsoli, opcja pamięć.

SN znajdziesz z tyłu na naklejce.

01.06.2009
15:52
smile
[5]

Miles Dei [ Konsul ]

Dzieki, działa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.