GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palikocieć - Nowy polski czasownik

01.06.2009
15:38
[1]

krukilis [ Pretorianin ]

Palikocieć - Nowy polski czasownik

Moze byc uzywany np. w powiedzeniu "Ja tu zaraz spalikocieje" lub "Palikocieje juz od tej pogody". Co dokladnie oznacza - ja nie wiem ;)

01.06.2009
15:43
[2]

Jeckyl [ Do zobaczenia ]

Ha?

01.06.2009
15:43
smile
[3]

Deepdelver [ Legend ]

A czy używanie słów, których znaczenia nie znamy, można by nazwać "krukilizacją językową"? ;)
Oczywiście ta nieuprzejma uwaga z mojej strony mogłaby z kolei zostać uznana za deepdelveradę bez pokrycia. :)

01.06.2009
15:44
smile
[4]

hopkins [ Zaczarowany ]

Deepdelver gowno prawda! A raczej hopkinsowa prawda!

Tfu... Cos sie pomieszalo.

01.06.2009
15:47
[5]

PitbullHans [ Legend ]

Ja tu zaraz spalikocieje, kolejny durny temat.

01.06.2009
18:44
smile
[6]

psiuniek [ Konsul ]

Myślę, że to coś w stylu zdurnieje

01.06.2009
18:46
smile
[7]

InTheSkyLine [ Chor��y ]

O ja palidolę!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.