GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mafia problem z misją

01.06.2009
15:32
[1]

komarioza [ Konsul ]

mafia problem z misją

Zaczynam się z tym denerwować. Jestem w misji ksiądz. Zabijam tam kolesi i nagle z nikąd wychądzą na mnie 5 kolesi shotganami. Macie porady jakieś co do tej misji czy coś? Naprawdę zaczyna mnie to denerwować. Jak za pierwszym razem miałem mafie to przeszedłem za 3 razem. To chyba jedna z łatwiejszych misj. POMOCY.

01.06.2009
15:34
[2]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

To ta misja w kościele? To cofnij się tam, skąd wyszedłeś i wychylaj się i strzelaj.

01.06.2009
15:35
[3]

Volk [ Legend ]

Wejdz na ambone i wal z gory.

01.06.2009
15:37
smile
[4]

Mały eS [ Death from Above! ]



Sprawdź również to jeśli w jakikolwiek sposób mogłoby Ci to pomóc.

01.06.2009
15:37
[5]

komarioza [ Konsul ]

dobry pomysł Volk. Później wypróbuję

01.06.2009
17:25
smile
[6]

komarioza [ Konsul ]

ehh nie byłaby to mafia gdyby nie potrafiła ostro wkurzyć. Przeszedłem ksiądz i teraz ta misja na wsi. Pokonałem prawie wszystkich do zapisu ostatni koleś z drugiego domku ja 19 życia i bum on mi zjechał jednym strzałem!. Żal trochę nie? i teraz mi już wogule nie idzie. Trudna ta mafia.

01.06.2009
20:22
smile
[7]

ero_sk [ Generaďż˝ ]

Trudna, trudna, ale dzięki temu dostarcza emocji;) I przynajmniej nie jesteśmy jakimś Rambo, i łatwiej w tej grze zginąć niż np. w GTA. A co Ty myślałeś, że jakby Ci ktoś naprawdę strzelił ze strzelby, to dalej byś biegał wesoły?:P
Rady? Po prostu bądź ostrożniejszy, i używaj osłon. Kucnij np. za jakimś snopem siana, wychyl się, strzelaj, i znowu się schowaj.

01.06.2009
20:27
[8]

komarioza [ Konsul ]

ufff. Nareszcie przeszedłem tą misje i jestem na lotnisku, i tu zaczyna się problem. Chodzę po tym lotnisku i nie wiem co robić chodzę i chodzę i nie wiem gdzie pójść. Jakiś samolocik mi lata nad głową no i nie wiem co mam robić. Pomocy! to misja gdzie mam zabić Franka.

01.06.2009
20:35
[9]

adi-27 [ Konsul ]

Musisz Zabić wszystkich gangsterów (Morel'lo) ,oprócz Franka z którym musisz pogadać . Jak już z nim pogadasz (filmik) to idziesz do żony i córki (budynek w pobliżu miejsca w którym znajduje się frank) .

Wracasz do przykutego kajdankami Franka którego zabierasz do żony ...

Po czym bujasz na parking , mam na myśli pierwszy budynek w którym musiałeś zlikwidować kilku kolesi ,zabierasz bilety które leżą na stoliku i oddajesz je Frankowi (który i tak kopnie w kalendarz)

INFO : Jak już będziesz wracał z biletami to cała rodzinka znajduje się przy drugim wejściu do budynku w którym wcześniej była sama żona i córka .
INFO2: Jak będziesz szedł do żony Franka to zabij najpierw kolesia w budce telefonicznej ,bo będzie dzwonił na policje .

01.06.2009
20:36
[10]

Kherlon [ Winter Is Coming ]

Łaź koło tych budynków, co wyglądają jak domy. Koło jednego jest Frank z obstawą ;)

01.06.2009
20:42
[11]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Tak ciężko zajrzeć do poradnika?

01.06.2009
20:57
smile
[12]

Mały eS [ Death from Above! ]

[9]

spoiler start

"...Frankowi (który i tak kopnie w kalendarz)..."

spoiler stop

Takie info to do spoilerów wkładaj bo potem ktoś może być niezadowolony, że ktoś mu część fabuły zdradził. ;)

27.09.2009
12:36
smile
[13]

DeoZ [ Junior ]

Jade z Salvatorem do takiego dworu i tam chodza tacy panowie z shotgunami co tam trzeba robic?

27.09.2009
12:38
[14]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zabić ich?

27.09.2009
12:45
[15]

Volk [ Legend ]

Mozna ale da sie tez przejsc te misje nie zabijajac nikogo a jedynie ogluszajac jedego kolesia kijem. Jako bonus mozna pozniej dzieki umiejetnosciom Salvatore ukrasc prokuratorowi jego zajebista sebrna limuzyne.

28.09.2009
09:05
smile
[16]

DeoZ [ Junior ]

Dzieki panowie

28.09.2009
13:24
[17]

preDratronIX [ Generau ]

Jeszcze nie zapominaj brać apteczki w tej misji ksiądz na dziedzińcu jest.

W Misji "Goście" (gdzie z Salvatorem się jedzie do willi burmistrza).

To ogłusz gościa który idzie w twoją stronę. potem ogłusz gostka w altance a potem idz w strone basenu i z tamtej strony wejdź do domu, ale uważaj na tą głupią pokojówkę, ogłusz ją.

01.10.2009
12:44
smile
[18]

DeoZ [ Junior ]

Mam jeszcze jedno pytanie. Co robic w misji gdzie jade z Poulem do restauracji by dokonac zamachu na Morrello. Ta misja jest po misji "Happy Birdhday".

01.10.2009
12:48
[19]

mikAS :) [ Senator ]

na CD z kolekcji klasyki masz poradnik , jeśli go nie masz to łap

01.10.2009
13:01
[20]

knife [ Konsul ]

DeoZ -trzeba zajechać pod resteurację z Paulim i wejść do budki, potem zabić gangsterów i wrócić do "domu"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.