al asaid [ Konsul ]
Rainbow Six Vegas
Cześć
Kupiłem gre Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i w opcjach grafiki nie ma rozdzielczości 1920x1080.
Trudno, pomyślałem że ustawię na niższą 1600x1200 czy coś takiego ale gdy wybieram tę rozdzielczość pojawiają się dziwne artefakty. Nie da się grać. Myszka w ogóle wtedy nie reaguje.
Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?
al asaid [ Konsul ]
up
Annis [ developer ]
proponuje sciagnac najnowszego patcha, sterowniki do directx oraz drivery do karty
al asaid [ Konsul ]
No właśnie patcha ściągam. Stery i directX aktualne, dbam o takie sprawy.