GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rainbow Six Vegas

01.06.2009
15:02
[1]

al asaid [ Konsul ]

Rainbow Six Vegas

Cześć
Kupiłem gre Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i w opcjach grafiki nie ma rozdzielczości 1920x1080.
Trudno, pomyślałem że ustawię na niższą 1600x1200 czy coś takiego ale gdy wybieram tę rozdzielczość pojawiają się dziwne artefakty. Nie da się grać. Myszka w ogóle wtedy nie reaguje.
Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?

01.06.2009
15:25
[2]

al asaid [ Konsul ]

up

01.06.2009
15:37
[3]

Annis [ developer ]

proponuje sciagnac najnowszego patcha, sterowniki do directx oraz drivery do karty

01.06.2009
15:40
[4]

al asaid [ Konsul ]

No właśnie patcha ściągam. Stery i directX aktualne, dbam o takie sprawy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.