GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z matrycą - co tutaj da się zrobić?

01.06.2009
14:51
[1]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Problem z matrycą - co tutaj da się zrobić?

Mam taki nieprzyjemny problem z dołem ekranu (widoczne na zdjęciu)gdy mnie naszło na czyszczenie laptopa.
Czyściłem zarówno odkurzaczem końcówką z włoskami(ale robiłem to delikatnie:/) jak i płynem do mycia szyb + papier.

Efekt taki jaki jest pojawił się po 20 minutach grania w Baldur's Gate II...

Byłem już u jakiegoś znajomego znajomej, który się tym zajmuje i on powiedział że wymieni mi matrycę z nową matrycą nie tą szklaną za 350zł.

Czy to jedyne rozwiązanie? Popsuło się wczoraj wieczorem i do dzisiaj nie widać poprawy...


Problem z matrycą - co tutaj da się zrobić? - BarD
01.06.2009
14:53
[2]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Jeszcze jedną focię wrzucę...

Proszę o pomoc...


Problem z matrycą - co tutaj da się zrobić? - BarD
01.06.2009
15:03
[3]

Shaybecki [ Shaybeck ]

taki szczegół:

nie czyści się monitorów płynem do szyb bo zżera monitor

---------------------
albo padła matryca, albo coś z połączeniem

01.06.2009
15:04
[4]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Teraz to już wiem :D

01.06.2009
15:08
[5]

Shaybecki [ Shaybeck ]

a ten płyn ciekł po monitorze za ramkę?

01.06.2009
15:12
[6]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Możliwe, że trochę wyciekło, ale naprawdę minimalnie -od razu wycierałem papierem. No o 16:30 z tym znajomym znajomej będę rozkładał to zobaczymy czy coś jest nie tak.

Początkowo miałem nadzieję, że może ten płyn zwyczajnie nie wysechł i zostawiłem otwartego laptopa, by odparowało tak z 3h dzisiaj rano no ale nic z tego, żadnej poprawy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.