BarD [ Leningrad Cowboy ]
Problem z matrycą - co tutaj da się zrobić?
Mam taki nieprzyjemny problem z dołem ekranu (widoczne na zdjęciu)gdy mnie naszło na czyszczenie laptopa.
Czyściłem zarówno odkurzaczem końcówką z włoskami(ale robiłem to delikatnie:/) jak i płynem do mycia szyb + papier.
Efekt taki jaki jest pojawił się po 20 minutach grania w Baldur's Gate II...
Byłem już u jakiegoś znajomego znajomej, który się tym zajmuje i on powiedział że wymieni mi matrycę z nową matrycą nie tą szklaną za 350zł.
Czy to jedyne rozwiązanie? Popsuło się wczoraj wieczorem i do dzisiaj nie widać poprawy...
Shaybecki [ Shaybeck ]
taki szczegół:
nie czyści się monitorów płynem do szyb bo zżera monitor
---------------------
albo padła matryca, albo coś z połączeniem
BarD [ Leningrad Cowboy ]
Teraz to już wiem :D
Shaybecki [ Shaybeck ]
a ten płyn ciekł po monitorze za ramkę?
BarD [ Leningrad Cowboy ]
Możliwe, że trochę wyciekło, ale naprawdę minimalnie -od razu wycierałem papierem. No o 16:30 z tym znajomym znajomej będę rozkładał to zobaczymy czy coś jest nie tak.
Początkowo miałem nadzieję, że może ten płyn zwyczajnie nie wysechł i zostawiłem otwartego laptopa, by odparowało tak z 3h dzisiaj rano no ale nic z tego, żadnej poprawy.