GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grą Hegemonia

01.06.2009
14:49
smile
[1]

AyenoKanno [ SomeoneElse ]

Problem z grą Hegemonia

Problem polega na tym że po uruchomieniu gry albo od razu albo po kilku minutach grafika zamienia się w paski i kwadraty.Przemieszczające się jednostki(które na ekranie widnieją jako białe kwadraty)pozostawiają za sobą smugi(wygląda to tak jak w Viście "okno za oknem")i nie wiem co mam z tym zrobić...ciągnąłem nowe stery do grafiki,przeinstalowałem DirectX`a przeinstalowywałem samą grę i nic...wie ktoś czym to może być spowodowane?
Mam GForce 8400GS.Może jest jakiś patch poprawiający błędy wyświetlania grafiki na nowych akceleratorach?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.