
AyenoKanno [ SomeoneElse ]
Problem z grą Hegemonia
Problem polega na tym że po uruchomieniu gry albo od razu albo po kilku minutach grafika zamienia się w paski i kwadraty.Przemieszczające się jednostki(które na ekranie widnieją jako białe kwadraty)pozostawiają za sobą smugi(wygląda to tak jak w Viście "okno za oknem")i nie wiem co mam z tym zrobić...ciągnąłem nowe stery do grafiki,przeinstalowałem DirectX`a przeinstalowywałem samą grę i nic...wie ktoś czym to może być spowodowane?
Mam GForce 8400GS.Może jest jakiś patch poprawiający błędy wyświetlania grafiki na nowych akceleratorach?