GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na Odtwarzacz Mp4

01.06.2009
14:42
[1]

AvengerXXX [ Konsul ]

Gry na Odtwarzacz Mp4

Mam do Was pytanie odnośnie gier do Mp4.
Posiadam takie Mp4---->
I mam pytanie. Czy można wgrać do niego gry? Jeżeli tak to jak?
Z góry dzięki!

01.06.2009
14:45
smile
[2]

czekers [ Let there be Nite ]

Nie. Można.

01.06.2009
14:53
[3]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Mój brat cioteczny ma takiego. On tam miał jakieś gry, ale to jakieś badziewia i jakieś pierdoły coś typu snake...

01.06.2009
14:58
[4]

tosiek2142 [ Fixxxer ]

kup sobie ipod touch. Ma lepsze gry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.