GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Da się ?

01.06.2009
14:41
[1]

Punk z Woodstocku [ Legalize it ! ]

Da się ?

Czy da się nagrać prezentację na informatykę na płytę CD-R bez posiadania NERO ?

01.06.2009
14:42
[2]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Da się, każdym innym programem do nagrywania.

01.06.2009
14:42
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Da się, nawet windows ma nagrywanie płyt, które o dziwo działa.

01.06.2009
14:47
[4]

narmiak [ nikt ]

01.06.2009
14:53
[5]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Da się ;) Wkładasz płytę do nagrania, później to co chcesz nagrać to kopiujesz i wklejasz do stacji dysków. Później po lewej stronie jest napisane "Nagraj dysk CD" Klikasz na to i wpisujesz nazwę jak ma ta płyta się nazywać, lub zostawiasz taką nazwę, jaka jest i wciskasz "Dalej" czy "Nagraj" Już nie pamiętam ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.