Punk z Woodstocku [ Legalize it ! ]
Da się ?
Czy da się nagrać prezentację na informatykę na płytę CD-R bez posiadania NERO ?
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Da się, każdym innym programem do nagrywania.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Da się, nawet windows ma nagrywanie płyt, które o dziwo działa.
narmiak [ nikt ]
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Da się ;) Wkładasz płytę do nagrania, później to co chcesz nagrać to kopiujesz i wklejasz do stacji dysków. Później po lewej stronie jest napisane "Nagraj dysk CD" Klikasz na to i wpisujesz nazwę jak ma ta płyta się nazywać, lub zostawiasz taką nazwę, jaka jest i wciskasz "Dalej" czy "Nagraj" Już nie pamiętam ;)