
MarcusFenix [ Konsul ]
PROŚBA/PYTANIE
Mam taka prośbę/pytanie czy dało by się założyć kanał Gry-OnLine na serwisie YouTube ??
była by to świetna alternatywa dla osób które nie mają konta GOLD a chcieli by zobaczyć poprzednie odc GRYAMY czy przeglądu tygodnia,
wiele PL serwisów w tym zagranicznych (patrz IGN czy GameSopt)
mają już swoje kanały na YT więc czemu wy byście nie mieli mieć
A tak przy okazji kto jest za tym żeby Gry-OnLine założyło swój kanał na YT ??!!
Narmo [ nikt ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9025882&N=1