GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PROŚBA/PYTANIE

01.06.2009
13:36
smile
[1]

MarcusFenix [ Konsul ]

PROŚBA/PYTANIE

Mam taka prośbę/pytanie czy dało by się założyć kanał Gry-OnLine na serwisie YouTube ??
była by to świetna alternatywa dla osób które nie mają konta GOLD a chcieli by zobaczyć poprzednie odc GRYAMY czy przeglądu tygodnia,
wiele PL serwisów w tym zagranicznych (patrz IGN czy GameSopt)
mają już swoje kanały na YT więc czemu wy byście nie mieli mieć

A tak przy okazji kto jest za tym żeby Gry-OnLine założyło swój kanał na YT ??!!

01.06.2009
13:38
[2]

Narmo [ nikt ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9025882&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.