GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

optymalizacja gier na xboxa 360

01.06.2009
12:08
smile
[1]

razor19957 [ Pretorianin ]

optymalizacja gier na xboxa 360

jakie znacie najgorzej zoptymalizowane gry na xboxa 360 ??

01.06.2009
12:09
[2]

Robert542 [ Legend ]

Two Worlds nic nie pobije.

01.06.2009
12:11
[3]

razor19957 [ Pretorianin ]

a gta 4??

01.06.2009
12:12
[4]

Gangstah [ Masz bober? ]

Co jest zlego w GTa 4 ? Mi tam sie dobrze gralo i nic mi nie przeszkadzalo.

01.06.2009
12:13
[5]

razor19957 [ Pretorianin ]

chodzi o płynność , są zauważalne spadki fps , ale jest lepiej jak sie zgra na dysk :)

01.06.2009
12:14
[6]

Konradfus [ Konsul ]

Gta 4 śmiga bardzo dobrze na xboxie 360, ogólnie mi sie jesio nie zdarzyło aby cokolwiek mi klacziło, ewentualnie czasem jakiś zwiecha konsoli ale to naprawdę żadkość

01.06.2009
12:15
[7]

razor19957 [ Pretorianin ]

Różnie to bywa...........

01.06.2009
12:16
[8]

razor19957 [ Pretorianin ]

a jak wam sie podoba RESIDENT EVIL 5 ?? Bo mi sie strasznie podoba i oczywiście jest cły czas 60 fps :) mmmm....
i inne gry terz 60 fps... konsole rządzą a szczegolnie xbox 360 :)

01.06.2009
12:17
[9]

Narmo [ nikt ]

chodzi o płynność , są zauważalne spadki fps
Na tłoczonych płytach te spadki są praktycznie niezauważalne. Dopiero jak ktoś nagra pirata źle, albo na lipnej jakości płytę to zaczynają się problemy z płynnością.
Temat poruszany wielokrotnie od czasu premiery gry.

01.06.2009
12:20
[10]

razor19957 [ Pretorianin ]

Ale jak sie zgra na dysk to juz jest lepiej :)

01.06.2009
12:21
[11]

Damian1539 [ Senator ]

Narmo > Miałem oryginalną wersję Gta IV i były spadki Fps jak na przykład więcej ludzi rozjechałem, obejrzałem się do tyłu itp. Nawet gdzieś zakładałem o tym temat na Gol'u.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.