
razor19957 [ Pretorianin ]
optymalizacja gier na xboxa 360
jakie znacie najgorzej zoptymalizowane gry na xboxa 360 ??
Robert542 [ Legend ]
Two Worlds nic nie pobije.
razor19957 [ Pretorianin ]
a gta 4??
Gangstah [ Masz bober? ]
Co jest zlego w GTa 4 ? Mi tam sie dobrze gralo i nic mi nie przeszkadzalo.
razor19957 [ Pretorianin ]
chodzi o płynność , są zauważalne spadki fps , ale jest lepiej jak sie zgra na dysk :)
Konradfus [ Konsul ]
Gta 4 śmiga bardzo dobrze na xboxie 360, ogólnie mi sie jesio nie zdarzyło aby cokolwiek mi klacziło, ewentualnie czasem jakiś zwiecha konsoli ale to naprawdę żadkość
razor19957 [ Pretorianin ]
Różnie to bywa...........
razor19957 [ Pretorianin ]
a jak wam sie podoba RESIDENT EVIL 5 ?? Bo mi sie strasznie podoba i oczywiście jest cły czas 60 fps :) mmmm....
i inne gry terz 60 fps... konsole rządzą a szczegolnie xbox 360 :)
Narmo [ nikt ]
chodzi o płynność , są zauważalne spadki fps
Na tłoczonych płytach te spadki są praktycznie niezauważalne. Dopiero jak ktoś nagra pirata źle, albo na lipnej jakości płytę to zaczynają się problemy z płynnością.
Temat poruszany wielokrotnie od czasu premiery gry.
razor19957 [ Pretorianin ]
Ale jak sie zgra na dysk to juz jest lepiej :)
Damian1539 [ Senator ]
Narmo > Miałem oryginalną wersję Gta IV i były spadki Fps jak na przykład więcej ludzi rozjechałem, obejrzałem się do tyłu itp. Nawet gdzieś zakładałem o tym temat na Gol'u.