GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co w GALERII KRAKOWSKIEJ??

01.06.2009
11:54
[1]

Tomas11111 [ Centurion ]

Co w GALERII KRAKOWSKIEJ??

W najbliższą sobote wybieram się do Galeri krakowskiej i nie wiem jaką bluzę i jeansy kupic ?? Kolor bluzy i typ?? A jeansy t5-16 lat ?? chlopako raczej takie jakby rurki ?? Wiek 1

01.06.2009
11:55
smile
[2]

Gangstah [ Masz bober? ]

rurki ?> ?Ty pedal jestes czy jak > ?

01.06.2009
11:56
smile
[3]

kluha666 [ Senator ]

Wiek 1

01.06.2009
11:56
[4]

yo dawg [ Konsul ]

Kup kapok ratowniczy w kolorze oberżyny z zestawem kluczy nasadowych w kieszeniach bo JA tak Ci mówię.

Noś co lubisz, nie pytaj o takie rzeczy....

01.06.2009
11:58
[5]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Idź do H&Ma i nie zawracaj ludziom głowy.

01.06.2009
12:19
[6]

Tomas11111 [ Centurion ]

A bluza ??

01.06.2009
13:02
smile
[7]

ero_sk [ THC ]

Kup taką jakie noszą znani raperzy, wtedy będziesz kuuuul i giteeees, i nikt Ci nie podskoczy.

01.06.2009
13:10
smile
[8]

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]

01.06.2009
14:04
smile
[9]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

nawet manekin na allegro wygląda jak rasowy drech, jeszcze te ułożenie rąk

01.06.2009
14:06
smile
[10]

Fett [ Avatar ]

Fila dla debila :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.