Gangstah [ Masz bober? ]
UPC
Czy ktos ostatnio popdisywal umowe ? Bo mi sie konczy i zastanaiwiam sie , ile bede musial placic za neta 15mbit i tv z nagrywarka HD , teraz mam 10mbit i nagrywarke cyfrowa i place 134 zl
raziel88ck [ Legend ]
zadzwon do nich lub pojedz, wszystko ci wyjasnia.
Gangstah [ Masz bober? ]
Wiem wiem , bede dzis dzwonil . Tylko jestem ciekaw czy mi taka sama promocje dadza jak innym :)