GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

UPC

01.06.2009
11:26
[1]

Gangstah [ Masz bober? ]

UPC

Czy ktos ostatnio popdisywal umowe ? Bo mi sie konczy i zastanaiwiam sie , ile bede musial placic za neta 15mbit i tv z nagrywarka HD , teraz mam 10mbit i nagrywarke cyfrowa i place 134 zl

01.06.2009
11:28
[2]

raziel88ck [ Legend ]

zadzwon do nich lub pojedz, wszystko ci wyjasnia.

01.06.2009
11:30
[3]

Gangstah [ Masz bober? ]

Wiem wiem , bede dzis dzwonil . Tylko jestem ciekaw czy mi taka sama promocje dadza jak innym :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.