
Sley [ Junior ]
Duel-onLine
Serdecznie zapraszam wszystkich użytkowników forum do spróbowania swoich sił w grze Duel-online.
Jest to gra przygodowa umieszczona w realiach fantasy.
Gra wystartuje niedługo, więc każdy będzie miał równe szanse podbić krainę Duel.
Strona gry: (no to wiadomo :))
Forum gry: (wszelkie pomysły, problemy i inne sprawy zamieść tutaj)
Blog autora dotyczący gry: (tam autor umieszcza nowe pomysły i zmiany, które zamierza wprowadzić)
Jeszcze raz zachęcam wszystkich do śledzenia strony głównej, gdyż tam znajdzie się informacja kiedy gra wystartuje z drugą edycją.
Pozdrawiam Sley =)