
Halucyn89 [ Senator ]
czasoumilacz nowy :D
Niema bata, dalej w formie :D
raziel88ck [ Legend ]
ja tam wole takie klimaty :P
p.s. jak tam gta 4?
Halucyn89 [ Senator ]
Gta odsprzedałem bo miałem dość tego :/
zacinka dalej przy patchach nawet szkoda słów :P

GameMasterr [ Centurion ]
To jest najlepsze Bananowy blues ;D
PRAWDZIWA LEGENDA UMILACZÓW !