Bartesso94 [ Legionista ]
Sony Ericsson C902
Witam
Opłaca się kupować ten model?
mikmac [ Senator ]
mialem go jakies 2 miesiace.
Bardzo fajny telefon - z nacieskiem na telefon. trwala obudowa, ladny design. Aparat to smiec, ma jeszcze niezlego grajka mp3.
Klawiatura moglaby byc lepsza, ale da sie zyc.
Bartesso94 [ Legionista ]
"Aparat to smieć"- ale dlaczego, przecież 5 mpx i w ogóle?

Morbus [ TIR DRIVER ]
posiadam ten telefon dluzszy czas - moj opis na temat tego modelu znajdziesz pod tym linkiem https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8549152
z biegiem czasu telefon dziala bez zarzutu z aparatem tez wszystko ok. Jedyna wada jest porysowana obudowa odpadajaca farba i u moich kolegow problemy z glosnikiem ktory "charczy" u mnie jak narazie poza rysowaniem sie obudowy jest ok telefonu uzywam praktycznie non stop jak nie do rozmow to do polaczenia z netem... jesli masz kase na c902 to bierz go smialo jesli jednak masz nadmiar gotowki to moze warto byloby sie zastanowic nad innym modelem... niestety jak narazie chyba nie ma nic lepszego w rozsadnej cenie ze stajni SE