GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Woda po goleniu,a toaletowa.

01.06.2009
08:58
smile
[1]

loleczek00 [ Konsul ]

Woda po goleniu,a toaletowa.

Czym się różnią,czy można używać wody p/g jak toaletowej?

01.06.2009
09:08
[2]

peterkarel [ Pool Shark ]

woda toaletowa używana jest gdy chcesz ładnie pachnieć więc sobie pryskasz :P

po goleniu jak nazwa wskazuje używasz po goleniu :P

tak możesz używać

ps. zapach wody toaletowej dłużej się utrzymuje

01.06.2009
09:42
[3]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Spytaj sie na epulsie
- o ty zdolniacho - juz to zrobiles

01.06.2009
11:35
smile
[4]

WrednySierściuch [ Pretorianin ]

wodę toaletową idzie wypić - np. Brzozowa jest/była w kraju popularna
Edit. mój pies bardzo sobie wodę toaletową ceni ;)

wodę po goleniu niebardzo - nie chciałbym pic wody w której ktoś trzymał golenie

01.06.2009
11:40
smile
[5]

|kszaq| [ Legend ]

wodę toaletową idzie wypić - np. Brzozowa jest/była w kraju popularna




btw. woda toaletowa > woda kolońska , woda toaletowa jest 'mocniejsza'

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.