delstar [ Generaďż˝ ]
Byl watek . .
ale go nie ma . . :p
Gdzie facet zlapal sie lini frakcyjnych stojac na dachu pociagu. Zatytulowany byl : czlowiek chory psychicznie" czy jakos tak. I wogole czemu go nie ma?
Chce to komus pokazac
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Podaj maila, albo coś to prześlę Ci linka, gdzie można to obejrzeć.
Tutaj nie dam, bo wątek poleci. :)
delstar [ Generaďż˝ ]
Nadal czekam :)