GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dorato

31.05.2009
21:55
smile
[1]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

Dorato

otóż mam pytanie, w moim posiadaniu znalazł się szampano podobny trunek marki Dorato...i już dawno by go nie było gdyby nie fakt że jest przeterminowany....o jakieś11 lat...mianowicie data na butelce wskazuje że data do spożycia upłyneła jakies 11 lat temu...niektóre alkohole wiek uszlachetnia...jak jest z takim sikaczem? obudzę się jutro? czy może po jednym głębszym będdzie trzeba wymieniać wątrobę?

31.05.2009
21:58
[2]

I Love Her [ Konsul ]

Skoro to sikacz, to pewnie tani. W takim razie, czy za kilka złotych warto ryzykować zatrucie i wymioty/sranie przez następny dzień?

31.05.2009
21:59
[3]

Dark Templar [ Konsul ]

Ja bym w to wszedł :D

31.05.2009
21:59
[4]

tomazzi [ Young Destroyers ]

Ja bym nie ryzykował.
Piliśmy kiedyś 2-letnią wódkę (w ilości niewielkiej) i każdy potem narzekał.

31.05.2009
22:03
smile
[5]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

To może przelej go do szklanki, powąchaj, obacz. Jak wygląda i pachnie obiecująco, to spróbuj, i jeżeli nic nie poczujesz, to powinno być okej


Radin-->11 letnie wino też byś dał menelowi? A jak mu zasmakuje, i powie że ohyda, a sam weźmie?

31.05.2009
22:03
[6]

Radin [ Konsul ]

Przetestuj na jakimś menelu!

31.05.2009
22:05
[7]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

tak też chyba zrobię, otworzę, wąchnę skosztuje, jak będzie w miarę szampano podobny to obcyndole...a jak nie....to albo obcyndole albo zacisnę zęba i zrobię herbatę.


Radin ---- nie ma w okolicy mojej zadnych meneli poza tym w razie jak sie okaże strawne to szkoda

31.05.2009
22:09
[8]

ero_sk [ THC ]

Podobno szampany znajdowane na Titanicu były wyławiane, i sprzedawane jako zdatne do picia. Jeśli ten cały Dorato jest oryginalnym szampanem, a nie winem musującym- to pij;)

31.05.2009
22:13
smile
[9]

Morbus [ TIR DRIVER ]

dorato na stacji benzynowej kosztowal 8zl :) a w biedronce 4,30 wiec warto pic ?

31.05.2009
22:15
smile
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

nie ma w okolicy mojej zadnych meneli

A nie chcesz być pierwszym?

31.05.2009
22:15
[11]

I Love Her [ Konsul ]

On jest hardcorem.

31.05.2009
22:16
smile
[12]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

to tez w pierwszym poście stwierdziłem że to nie cristal ani don jakiś tam tylko znane wiekszości Dorato które nie ma nic wspólnego z oryginalnym szampanem ale w sumie i tak otworzę i skosztuje tylko musze poczekac aż się nieco schłodzi....

31.05.2009
22:44
[13]

klimson_ [ Ace of Spades ]

myśle, że warto wypić

31.05.2009
22:46
[14]

I Love Her [ Konsul ]

Opowiesz nam jutro jak było, i czy nie jesteś żółty cały, a także określisz nam stan swojej wątroby, ok? :)

31.05.2009
22:51
[15]

ero_sk [ THC ]

paul665anka---> Powiem Ci tak. Wypij to i tyle, nie martw się. Jeśli zaszkodzi, to Tobie a nie mi, więc nie masz się czy martwić;)

Przeżyłem szok! Kiedy przytrzymam CTRL i kliknę LPM na poście jakiegoś użytkownika to kopiuje cały jego post. Nie wiedziałem:P

EDIT: Ruskie szampany są najlepsze.

31.05.2009
22:53
smile
[16]

YogiYogi [ Konsul ]

Dorato to tak zwane wino musujace, ale wino tylko z nazwy, w dodatku mocno "poprawiane" kulturami drozdzy.
Nie bez przyczyny ma date przydatnosci do spozycia - po tym okresie ryzykujesz co najmniej rozwolnienie.
Co najmniej.
Ja obstawiam ze smrod uniemozliwi Ci jego wypicie - w dodatku to prawdopodobnie bedzie juz octowe w smaku.

Ale daj znac jak poszlo i czy poczules sie jak po wydobyciu skrzynki z Titanica

01.06.2009
00:02
smile
[17]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Mmm, aż mnie naszła na to ochota. Wie ktoś ile to kosztuje? I ile ma %?

01.06.2009
00:07
[18]

zombie czu-czu [ Ja ]

Hmmm dorato ma szlachetna pulke w netto,co ci szkodzi ?,dlaczego zakladacie ze bedzie sral i rzygal jednoczesnie gorsze rzeczy sa w kauflandzie 'niby nieprzeterminowane'

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.